Deka na koňa akupresúrna Accuhorsemat® Original

Deka na koňa akupresúrna Accuhorsemat® Original

299,00€
Kód produktu: 85001
Dostupnosť: Skladom
Prezreté 160 krát

Popis produktu

Accuhorsemat® Original - Zimná akupresúrna deka pre kone vrátane akupresúrnych podložiek

Accuhorsemat® Original - Zdravé kone sú šťastné kone

Či už majitelia koní, tréneri, profesionálni alebo rekreační jazdci – všetci máme jedno spoločné: Našim koňom chceme ponúknuť tú najlepšiu možnú starostlivosť. Pretože kôň, ktorý sa cíti dobre, si užíva lepší život a podáva lepšie výkony.


Nechajte svojho koňa využiť akupresúru, starodávnu prírodnú liečebnú metódu na relaxáciu, zotavenie a úľavu od bolesti. Akupresúra funguje podobne ako akupunktúra, ale namiesto ihiel sa tu vytvára tlak pomocou takzvaných akupresúrnych rozet. Tlak stimuluje akupunktúrne body a meridiány a tým stimuluje prietok krvi, čím sa uvoľnia svaly a uvoľnia sa endorfíny (hormóny šťastia). Dochádza k úľave od bolesti a duševnej relaxácii.


Model "Accuhorsemat Original" je vyrobený z robustného nylonového materiálu s lesklým exteriérom, ktorý je ideálny pre chladnejšie podnebie alebo zimné obdobie. Predné zapínanie umožňuje individuálne nastavenie a bezpečné a rýchle vytiahnutie deky.


Akupresúrna deka má tri oblasti na suchý zips, na ktoré možno pripevniť akupresúrne podložky:

1. Oblasť ramien

Akupresúrne podložky pre oblasť ramien stimulujú mnohé meridiány a svaly predku koňa. Akupresúrne podložky je možné pomocou suchého zipsu individuálne polohovať podľa potrieb vášho koňa.

2. Oblasť chrbta (na oboch stranách pozdĺž chrbtice)

Chrbát je jednou z najviac zaťažovaných svalových skupín koňa. Umiestnenie akupresúrnych podložiek na chrbát stimuluje svaly a okolité fascie a pomáha vášmu koňovi rýchlejšie sa uvoľniť a zotaviť sa. Zvyšuje sa krvný obeh a zmierňujú sa bolesti chrbtových svalov. Ak je to potrebné, jednoducho odoberte akupresúrne podložky z oblasti ramien a pripevnite ich na suchý zips v oblasti chrbta. (Ak by ste chceli mať akupresúrne podložky v oblasti ramien aj chrbta súčasne, môžete si dokúpiť ďalšie dve akupresúrne podložky pod č. položky 850 03.)

3. Bedrová a krížová oblasť

Akupresúrne body v bedrovej a krížovej oblasti stimulujú najdôležitejšie meridiány koňa. V tejto oblasti sa používa najväčšia z troch akupresúrnych podložiek. Práve tu sa nachádza väčšina z 11 000 akupresúrnych hrotov.

Veľkosť M (130-145cm)

When you order from opencartworks.com, you will receive a confirmation email. Once your order is shipped, you will be emailed the tracking information for your order's shipment. You can choose your preferred shipping method on the Order Information page during the checkout process.

The total time it takes to receive your order is shown below:

img

The total delivery time is calculated from the time your order is placed until the time it is delivered to you. Total delivery time is broken down into processing time and shipping time.

Processing time: The time it takes to prepare your item(s) to ship from our warehouse. This includes preparing your items, performing quality checks, and packing for shipment.

Shipping time: The time for your item(s) to tarvel from our warehouse to your destination.

Shipping from your local warehouse is significantly faster. Some charges may apply.

In addition, the transit time depends on where you're located and where your package comes from. If you want to know more information, please contact the customer service. We will settle your problem as soon as possible. Enjoy shopping!

Size Chart