Sedlá

Mriežka:
Rýchly náhľad

Poťah na westernové sedlo

(0)
72,90€

Poťah na westernové sedlo zo syntetickej kožušiny vhodný na všetky typy westernových sediel počas chladných dní. s výstrihom na hrušku. tvarovaný tak, aby výborne sadol na všetky typy westernových sediel  bočné úchyty sú z pevných šnúrok Farba: čierna, hnedá..

Rýchly náhľad

Sedlo westernové kožené hnedé 16"

(0)
449,95€

Westernové sedlo vyrobené z kvalitnej kože. vhodné pre veľké kone laminátová kostra zdobené semišové posedlie komfortný hlbší sed spodná strana je mäkko polstrovaná umelou kožušinou dodáva sa celý komplet veľkosť16“/40cm sedlo dodávame do 7 dní      ..

Rýchly náhľad

Sedlo westernové kožené Awa Arizona 13"

(0)
279,95€

Westernové sedlo Arozona je vyrobené z kvalitnej pevnej kože. má posedlie potiahnuté brúsenou kožou pre stabilný sed spodná časť sedla je mäkko polstrovaná  je zdobené kotrastným prešívaním dodávame ako komplet aj s podbrušníkom tmavohnedá farba veľkosť 13"/33cm sedlo dodávame do 7 dní  ..

nie je na sklade
Rýchly náhľad

Sedlo westernové Randol´s Topeka hnedé 10"

(0)
179,00€

Westernové sedlo Randol´s Topeka je vyrobené z bohato zdobenej kože. Má protišmykové posedlie z brúsenej kože, zapínanie na "kravatu" a svojou veľkosťou je vhodné na poníka. Cena aj prevedenie ho zaraďuje do kategórie sediel určených najmä pre hobby jazdcov a začiatočníkov.Farba: hnedáVeľkosť: 10" posedlie, Shetland pony     &nbs..

Rýchly náhľad

Sedlo westernové syntetické

(0)
189,95€

Westernové sedlo na poníka je vyrobené z ľahkého syntetického materiálu. posedlie má potiahnuté brúsenou kožou, čo umožňuje stabilné sedenie  je  zdobené po stranách  spodná strana je mäkko polstrovaná umelou kožušinou v cene sedla sú zahrnuté strmene a podbrušník veľkosť posedlia: 10"/25cm a 15"/30cm f..

Rýchly náhľad

Sedlo westernové syntetické hnedé 16"

(0)
249,95€

Syntetické westernové sedlo veľmi ľahké, nenáročné na údržbu, jemne zdobené v hnedej farbe. má mäkké semišové posedlie pre dobrú priľnavosť nylonové strmeňové remene jednoduché čistenie mydlom a vodou v cene sedla je zahrnutý podbrušník Veľkosť posedlia: 16"/40cm  ..

Zobrazenie 1 až 6 z 6 (1 stránok)