Sieťky na seno

Mriežka:
nie je na sklade
Rýchly náhľad

Sieťka na balík sena Multifeeder Horze 225x300cm

(0)
54,95€

Sieť na  seno  je vyrobená z pevného  materiálu. vhodná do výbehov s malými kŕmnymi okami 6x6 cm pojme veľký balík senaveľkosť siete sa dá upraviť previazaním uzatváracieho lana Materiál: 100% polyester nylon..

Rýchly náhľad

Sieťka na nylonová trojfarebná Hippotonic

(0)
12,90€

Sieť na seno  je vyrobená z pevného nylonového materiálu.  jednoduché použitie  ideálna do prepravných vozíkov  v trojfarebnom prevedení veľkosť oka 7x7cm dĺžka prázdnej sieťky 97cmMateriál: 100% nylon  ..

Rýchly náhľad

Sieťka na seno Hippotonic

(0)
18,90€

Praktická veľká sieť na seno. pevného  materiálu má oká o rozmere 8x8 cm dĺžka 104 cmfarba čierna Materiál: 100% polyetylén..

Rýchly náhľad

Sieťka na seno Slowfeeder 10 kg

(0)
40,90€

Pre menšie straty sena a čistejšiu stajňu alebo príves...Veľmi pevná sieť na seno s jemnými okami, ktorá zaisťuje pomalé vstrebávanie sena. Bez uzlov a z veľmi pevného materiálu (polypropylén), aby sieťka dlho vydržala. Sieť s jemnými okami a jej kvalita navyše zaisťujú menšie straty sena a čistejšiu stajňu alebo príves. Vrátane 7 metrov ..

Rýchly náhľad

Sieťka na seno Slowfeeder 2,5 kg

(0)
20,00€

Veľmi pevná sieť na seno s jemnými okami, ktorá zaisťuje pomalé vstrebávanie sena. Bez uzlov a z veľmi pevného materiálu (polypropylén), aby sieťka dlho vydržala. Sieť s jemnými okami a jej kvalita navyše zaisťujú menšie straty sena a čistejšiu stajňu alebo príves. Vrátane 7 metrov veľmi pevného závesného lanaNeovplyvňuje zubnú sklovinuŽiadne ..

Rýchly náhľad

Sieťka na seno Slowfeeder 5 kg

(0)
26,80€

Pre menšie straty sena a čistejšiu stajňu alebo príves...Veľmi pevná sieť na seno s jemnými okami, ktorá zaisťuje pomalé vstrebávanie sena. Bez uzlov a z veľmi pevného materiálu (polypropylén), aby sieťka dlho vydržala. Sieť s jemnými okami a jej kvalita navyše zaisťujú menšie straty sena a čistejšiu stajňu alebo príves. Vrátane 7 metrov v..

Rýchly náhľad

Slowfeeder na seno zábava a flexibilita

(0)
30,95€

Pomaly poskytujte seno a vyhnete sa nude. Pre hodiny zábavnej hryNaplňte túto guľu senom a pridajte nejaké ďalšie maškrty (napríklad zeleninu, ovocie alebo bylinky), aby ste svojho koňa zabavili na celé hodiny. Flexibilná guľa je celá vyrobená z gumy a ľahko sa plní a čistí.Zaveste Hay Slowfeeder rýchlo a jednoducho pomocou dodávaného mäkkého ..

Zobrazenie 1 až 7 z 7 (1 stránok)