Nervový systém

Mriežka:
Rýchly náhľad

Výživový doplnok Excellent Prominent 2,5 kg

(0)
62,00€

Prominent obsahuje vyváženú zmes minerálov a vitamínov, so špeciálnym prísadou cesnaku, senovky gréckej a biotínu. Unikátny doplnok stravy 6 v 1, ktorý navyše podporuje zdravie a trávenie vášho koňa. Zlepšuje tiež stav kopyta a poskytuje zdravú lesklú srsť. Vhodný pre: Zlepšenie imunitného systému Zotavenie počas choroby alebo ..

nie je na sklade
Rýchly náhľad

Výživový doplnok Magnézium Forte1 kg

(0)
25,95€

Horčík je výživový doplnok vhodný pre všetky typy koní (nie len problémové), ktorý zabezpečuje správnu činnosť nervovej, svalovej, dýchacej a cievnej sústavy koňa. Je potrebný pri tvorbe viac ako 300 enzýmov v organizme. Jeho dostatok v organizme napomáha pri znižovaní stresu, nervozity, strachu, hystérii a depresiách Vášho koňa. Kone vďaka nemu l..

Rýchly náhľad

Výživový doplnok Stres Topvet 1 000 ml

(0)
15,90€

Doplnok výživy pre kone na podporu pri ukľudnení a utlmení stresu, od firmy Topvet. - sirup slúži k utlmeniu koní pri zvýšených prejavoch stresu- bylinný komplex kone utlmí v prípadoch, kedy sú vystavené väčšej stresovej záťaži (preprava, ošetrenie..)- Šišák bajkalský prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy; chráni pred oxida..

Zobrazenie 1 až 3 z 3 (1 stránok)