Svalstvo

Mriežka:
Rýchly náhľad

Ryžový olej Reiskeimol 1 l

(0)
15,95€

100% prírodný ryžový olej na regeneráciu a rast svalovej hmoty, od firmy Stiefel. Ryžový olej je kŕmnym doplnkom, ktorý má výrazné antioxidačné účinky. - napomáha rastu a regenerácii svalovej hmoty - obsahuje Gamma-Oryzanol, vitamín E a dôležité mastné kyseliny - Gamma-Oryzanol je zodpovedný za zvýšenie úrovne testosterónu, čím sa zvy..

Rýchly náhľad

Výživový doplnok Excellent Equi Oxy Cell 1 000 ml

(0)
34,00€

Equi Oxy Cell zlepšuje transport kyslíka cez červené krvinky pre rýchlu regeneráciu po tréningu! Equi Oxy Cell obsahuje vysoké množstvo železa, vitamínov a minerálov (horčík) pre mimoriadne podmienky a výkony.  Železo je dôležité pre transport kyslíka do svalov. Extra kyslík poskytuje viac energie, odolnosť a väčší výkon. Equi Ox..

Rýchly náhľad

Výživový doplnok Excellent Equi Turbo 1kg

(0)
49,70€

Doplnkové krmivo pre kone Equi Turbo je špičkový produkt, ktorý stimuluje prirodzený rast svalov, budovanie svalov a zlepšuje výkony koňa. Kultivované riasy v Equi Turbo sú mimoriadne bohaté na vitamíny, minerály a aminokyseliny pre budovanie svalov a ochranu. Tiež Equi Turbo obsahuje o.i. extra vitamín E, selén a lyzín.  Kultivované ria..

Zobrazenie 1 až 3 z 3 (1 stránok)