Zažívací trakt

Mriežka:
nie je na sklade
Rýchly náhľad

Pestrec mariánsky olej Irel 3l

(0)
13,50€

Jedná sa o 100% olej z plodu pestreca mariánskeho (Silybum marianum (L.) Gaertn.) lisovaného za studena. Tento produkt sa používa ako senzorická (schutňujúca) doplnková látka pri kŕmení zvierat. má  okolo 60% kyseliny linolovej, ktorá je hlavným zástupcom esenciálnych mastných kyselín,zvlášť omega-6 patrí medzi najlepšie zdroje mastnýc..

Rýchly náhľad

Pivovarské kvasnice Mikrop 2 kg

(0)
8,80€

Pivovarské kvasnice slúžia ako doplnkové krmivo pre kone a hospodárske zvieratá. Sú bohaté na vitamíny skupiny B a majú pozitívny vplyv na trávenie, rast mláďat a zvyšujú odolnosť proti ochoreniam. Zloženie:- kvasnice sušené (Saccharomyces cerevisiae) Dávkovanie:- žriebätá, teľatá do 3 mesiacov: 10 - 15 g / deň- dospelé kravy, kone: 50 - ..

Rýchly náhľad

Výživový doplnok Yea-Sacc 600g

(0)
25,00€

Yea-Sacc1026 je kvasinková kultúra kmeňa Saccharomyces cerevisiae 1026, vybraného na základe mimoriadne priaznivého účinku na úžitkovosť zvierat. Vďaka nízkemu dávkovaniu v krmivách a výsledkom výskumov, ktoré objasňujú mechanizmus jeho pôsobenia a odozvu v úžitkovosti zvierat, je Yea-Sacc ideálnym doplnkom aj do krmív pre kone. obnovuje prir..

Zobrazenie 1 až 3 z 3 (1 stránok)