Deky sieťové

Mriežka:
Rýchly náhľad

Deka na koňa sieťová Finntack Pro

(0)
34,00€

Sieťová, letná deka Finntack Pro pre kone od HKM, proti dotieravému hmyzu. vpredu so zapínaním na pracku s krížovým zapínaním pod bruchom a medzi nohami s chráničom chvosta Materiál: 100% polyester..

Rýchly náhľad

Deka na koňa sieťová Horze Orleans

(0)
26,95€

Sieťová deka Orleans je vyrobená z pevného polyesterového materiálu.  účinne chráni koňa pred hmyzom  zapínanie na hrudníku na zuchý zips krížové zapínanie pod bruchom chvostový popruh  Materiál: 100% polyester..

Rýchly náhľad

Deka na koňa sieťová Zebra Waldhausen

(0)
49,95€

Sieťová deka Zebra je vyrobená z jemnej sieťoviny, od značky Waldhausen.s motívom zebry, ktorá dokázateľne odpudzuje hmyzpredné dvojité zapínanie na kovové pracky a zapínanie pod chvostoms chráničom brucha a chvostas klinom pre voľný pohybjednoduchá údržbaveľmi kvalitne tkaná sieťovinamožnosť dokúpiť ochranu krkuMateriál: 100% polyester..

Rýchly náhľad

Deka na krk sieťová Zebra

(0)
21,95€

Krčná časť sieťovej deky Zebra, ktorá pôsobí odpudivo proti hmyzu. Jednoduché pripevnenie pomocou 3 pásikov na suchý zips.Materiál: 100% polyester..

Rýchly náhľad

Deka sieťová Horze Dorchester

(0)
34,95€

Chráňte svojho koňa pred nepríjemným hmyzom, keď je vonku na pastvinách alebo keď idete na preteky.táto deka sa hodí ako bežná deka, je vyrobená z ľahkej priedušnej sieťovinyudržuje vášho koňa v chlade a chráni ho pred hmyzomdeka má zapínanie vpredu na suchý zips a krížové popruhy pod bruchomMateriál: 100% polyester..

Rýchly náhľad

Sieťová deka Montauk Horze

(0)
59,95€

Sieťová deka Horze Montauk je ideálna pre vášho koňa na leto. Či už na pretekoch, vonku alebo v stajni, ochráni vášho koňa pred hmyzom a zároveň mu umožní zostať v pohode (neprehreje sa). Prať v práčke na 40 stupňov. Sušiť na vzduchu.Materiál: 100% polyester..

Zobrazenie 1 až 6 z 6 (1 stránok)