Deky sieťové

Mriežka:
Rýchly náhľad

Deka na koňa sieťová Awa Rising Star

(0)
51,96€

Deka na koňa Awa Rising Star je vyrobená z vysoko kvalitného, pevného a odolného materiálu.  účinne ochráni koňa pred dotieravým hmyzom  vhodná aj ako transportná deka  nastaviteľné zapínanie na hrudníku  krížové zapínanie pod bruchom, odnímatelné  uchytenie pod chvostom zdobená flitrami v tvare hviezd ..

Rýchly náhľad

Deka na koňa sieťová Finntack Pro

(0)
34,00€

Sieťová, letná deka Finntack Pro pre kone od HKM, proti dotieravému hmyzu. vpredu so zapínaním na pracku s krížovým zapínaním pod bruchom a medzi nohami s chráničom chvosta Materiál: 100% polyester..

Rýchly náhľad

Deka na koňa sieťová HKM

(0)
23,95€

Sieťová deka vyrobená z pevného polyesterového materiálu chráni koňa pred hmyzom. Kovové zapínanie na hrudi.                          ..

Rýchly náhľad

Deka na koňa sieťová HKM Sao Paulo

(0)
21,95€

Kvalitná sieťová deka proti hmyzu od firmy HKM odpudzujúca nečistoty odolná,trvanlivá špeciálne zosilnené šitie na prednom zapínanie kovové pracky vpredu zdvojené predné zapínanie krížové zapínanie s kovovými prackami postranné diely extra dlhé ľahko udržiavateľná nie je možné ju pretrhnúť možno prať v práčke na 30 ° C ..

Rýchly náhľad

Deka na koňa sieťová s krkom Norton Combo

(0)
52,90€

Sieťová deka s krkom je vyrobená z extrémne priedušného pevného materiálu.  je veľmi ľahká a odolná   spoľahlivo ochráni pred obtiažnym hmyzom   vyrobená zo špeciálnej netrhavej tkaniny  ľahko sa čistí  zapínanie pod bruchom  zapínanie na hrudníku s pomocou kovových praciek  chránič na ..

Rýchly náhľad

Deka sieťová Waldhausen Economic

(0)
22,95€

Sieťová deka Waldhausen Economic je vyrobená z pevného polyesterového materiálu.  účinne chráni koňa proti obtiažnemu hmyzu  má nastaviteľné zapínanie na hrudníku  krížové zapínanie pod bruchom   Materiál: 100% polyester..

Zobrazenie 1 až 6 z 6 (1 stránok)