Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /web/htdocs5/nynahrsk/home/www/system/library/so_social/src/service/Google_Utils.php on line 58
Deky stajňové

Deky stajňové

Mriežka:
Rýchly náhľad

Deka na koňa akupresúrna Accuhorsemat® Original

(0)
299,00€

Accuhorsemat® Original - Zimná akupresúrna deka pre kone vrátane akupresúrnych podložiekAccuhorsemat® Original - Zdravé kone sú šťastné koneČi už majitelia koní, tréneri, profesionálni alebo rekreační jazdci – všetci máme jedno spoločné: Našim koňom chceme ponúknuť tú najlepšiu možnú starostlivosť. Pretože kôň, ktorý sa cíti dobre, si užíva lepší ž..

Rýchly náhľad

Deka na koňa Stajňová Horze Kingsley 300 g

(0)
74,95€

Stajňová deka Kingsley  je vyrobená z mimoriadne kvalitného a odolného materiálu.  ideálna v stajni počas silnej zimy ale aj do výbehu zateplená 300g výplňou zabezpečuje vysokú priedušnosť a zároveň je aj odolná voči mechanickému poškodeniu mäkké polstrovanie v okolí kohútika deka má dvojradové zapínanie na hrudníku ..

Rýchly náhľad

Deka na koňa stajňová Kavalkade Robusta

(0)
75,00€

Stajňová deka Robusta je známa svojou silnou odolnosťou. Materiál Oxford 1200 DEN zaisťuje silnú odolnosť proti roztrhnutiu. Materiál je obzvlášť pevne tkaný a je lepšie chránený ako bežné materiály v prípade uhryznutia inými koňmi. je obzvlášť odolnákrížové zapínanie pod bruchommäkko polstrovaný kohútikdvojradové zapínanie hrudníka200 g výplňMa..

Rýchly náhľad

Deka na koňa stajňová Kavalkade Toronto 0 g

(0)
60,90€

Pohodlná stajňová deka "Toronto" zaujme skvelým vzhľadom a absolútnym komfortom. Zakrivený chrbtový šev, chvostová chlopňa a krížové zapínanie pod bruchom, poskytujú deke dokonalé držanie na chrbte koňa a zabraňujú jeho zošmyknutiu. Vďaka materiálu Oxford 420 DEN je prikrývka extrémne robustná a odolná. Vnútro poťahu stajne Toronto je vyrobené ..

Rýchly náhľad

Deka na koňa stajňová Nevada Horze 100g

(0)
69,60€

Vysoko kvalitná deka pre chladné dni v stajni vyrobená z pevného a odolného materiálu 420D Rip-Stop, od Horze.·        má dvojradové zapínanie na hrudníku pomocou praciek a suchého zipsu·        pri predných nohách sú všité kliny pre lepší komfort pohybu..

Rýchly náhľad

Deka na koňa stajňová Nevada Horze 200g

(0)
69,95€

Vysoko kvalitná deka pre chladné dni v stajni vyrobená z pevného a odolného materiálu 420D Rip-Stop, od Horzemá dvojradové zapínanie na hrudníku pomocou praciek a suchého zipspri predných nohách sú všité kliny pre lepší komfort pohybna kohútiku je spevnená umelým barančekomkrížové zapínanie pod bruchomzdobená reflexným logoteplá..

Zobrazenie 1 až 6 z 6 (1 stránok)