Deky stajňové

Mriežka:
Rýchly náhľad

Deka na koňa akupresúrna Accuhorsemat® Original

(0)
329,00€

Accuhorsemat® Original - Zimná akupresúrna deka pre kone vrátane akupresúrnych podložiekAccuhorsemat® Original - Zdravé kone sú šťastné koneČi už majitelia koní, tréneri, profesionálni alebo rekreační jazdci – všetci máme jedno spoločné: Našim koňom chceme ponúknuť tú najlepšiu možnú starostlivosť. Pretože kôň, ktorý sa cíti dobre, si užíva lepší ž..

Rýchly náhľad

Deka na koňa Stajňová Horze Kingsley 300 g

(0)
74,95€

Stajňová deka Kingsley  je vyrobená z mimoriadne kvalitného a odolného materiálu.  ideálna v stajni počas silnej zimy ale aj do výbehu zateplená 300g výplňou zabezpečuje vysokú priedušnosť a zároveň je aj odolná voči mechanickému poškodeniu mäkké polstrovanie v okolí kohútika deka má dvojradové zapínanie na hrudníku ..

Rýchly náhľad

Deka na koňa stajňová Kavalkade Robusta

(0)
75,00€

Stajňová deka Robusta je známa svojou silnou odolnosťou. Materiál Oxford 1200 DEN zaisťuje silnú odolnosť proti roztrhnutiu. Materiál je obzvlášť pevne tkaný a je lepšie chránený ako bežné materiály v prípade uhryznutia inými koňmi. je obzvlášť odolnákrížové zapínanie pod bruchommäkko polstrovaný kohútikdvojradové zapínanie hrudníka200 g výplňMa..

Zobrazenie 1 až 3 z 3 (1 stránok)