Deky odpocovacie

Mriežka:
-30%
Rýchly náhľad

Deka na koňa odpocovacia Odda Busse

(0)
38,43€ 54,91€

Odpocovacia deka Odda so športovým dizajnom je vyrobená v kombinácii mäkkého flísu s funkčným materiálom pre najlepší transport vlhkosti a ideálnu reguláciu teploty je zdobená potlačou EQUESTRIAN v kontrastnej farbe odolná voči nečistotám priedušná, rýchlo schnúca dvojvrstvová v oblasti hrudníka dobre prilieha cez zadný stredový ..

Rýchly náhľad

Deka na koňa odpocovacia Awa Esperia Two

(0)
39,95€

Odpocovacia deka Esperia Two je vyrobená z kvalitného, mäkkého flísu s lemovaním v kontrastnej farbe.  materiál je jemný vďaka obsahu viskózy účinne odvádza pot s predným zapínaním na T pracku a suchý zips popruh pod chvostom odnímateľné krížové zapínanie na bruchu  Material: 70% Polyester, 30% Viscose  ..

-17%
Rýchly náhľad

Deka na koňa odpocovacia Cooler WEATHERBEETA

(0)
59,65€ 71,90€

Teplá a ľahká fleecová deka pre pohodlie a sucho koňa. Anti-Pill povrchová úpravanylonová vrstva na pleciach pomáha predchádzať napínaniu a treniu.krížové zapínanie nastaviteľnéých popruhou na bruchu s dvojitým zapínaním na hrudníkuchvostová šnúra                  ..

Rýchly náhľad

Deka na koňa odpocovacia HKM Alaska

(0)
19,95€

Odpocovacia deka HKM je vyrobená z materiálu, ktorý dobre saje pot. Používa sa po práci s koňom.  Zloženie materiálu: 100% polyester                                           ..

Rýchly náhľad

Deka na koňa odpocovacia HKM Madrid

(0)
23,95€

Odpocovacia deka HKM je vyrobená z flísu, ktorý dobre saje pot.  - používa sa po práci s koňom  - má zapínanie na hrudníku s pomocou remienku s prackou  - uchytenie pod chvostom  - zdobená logom HKM  - lemovaná lemom v kontrastnej farbe  Zloženie materiálu: 100% polyester ..

Rýchly náhľad

Deka na koňa odpocovacia Kavalkade

(0)
45,95€

Pohodlná, mäkká deka na koňa  je vyrobená z pevného a kvalitného flísového materiálu, ktorý výborne saje pot.  - má  zapínanie na hrudníku  - uchytenie pod chvostom  - zdobená kontrastným lemom a výšivkou- je vhodná na vysušenie koňa a na použitie v stajni- v ponuke farba čierno fialováMateriál: 100% polyester  ..

Rýchly náhľad

Deka na koňa odpocovacia Kentaur

(0)
23,95€

Kvalitná odpocovacia deka z pevného flísu, ktorý dobre saje pot, od firmy Kentaur.  má jednoradové zapínanie na hrudníku v atraktívnom dvojfarebnom prevedení uchytenie pod chvostom čierna farbaZloženie materiálu: 100% polyester   ..

Rýchly náhľad

Deka na koňa odpocovacia Ornament QHP

(0)
49,95€

Elegantná odpocovacia deka vyrobená z kvalitného flísu, od firmy Brand of Q.dvojradové zapína je prekryté chlopňou na suchý zipskrížové zapínanie pod bruchomodnímateľné remene pod bruchomzdobená ornamentom zo striebornej šnúry Materiál: 100% polyester                   ..

Rýchly náhľad

Deka na koňa odpocovacia Riding World

(0)
16,00€

Odpocovacia deka za výbornú cenu, od firmy Riding Word.  Je priedušná a rýchlo schnúca má jednoradové zapínanie na hrudníku pomosou pracky uchytenie pod chvostom Farba: čierna                               &..

Rýchly náhľad

Deka na koňa odpocovacia s krkom Waldhausen

(0)
39,95€

Kvalitná odpocovacia deka na koňa s integrovaným krkom, vyrobená z pevného flísu, od firmy Waldhausen. - má nastaviteľné zapínanie na hrudníku a krku- lemovaná lemom v kontrastnej farbe Materiál: 100% polyester..

Rýchly náhľad

Deka na koňa odpocovacia s popruhom QHP

(0)
27,95€

Odpocovacia deka QHP je vyrobená z kvalitného flísového materiálu, ktorý výborne saje pot. má nastaviteľné dvojradové zapínanie na hrudníku krížové zapínanie pod bruchom uchytenie pod chvostom                             ..

Rýchly náhľad

Deka na koňa odpocovacia Wilton Horze

(0)
49,95€

Deka Wilton je vyrobená z kvalitného teplého flísu, ktorý dobre saje pot.priedušnávyrobená z jemného  s obojstranného anti-pillingového flísového materiálu výborne odvádza potmá dvojité zapínanie na hrudníku s kovovými prackamizapínanie pod bruchom, aby deka dobre držalavo viacfarebnom pruhovom prevedení  Materiál: 100% polyeste..

Rýchly náhľad

Deka na koňa výbehová Imperial Riding Ambiente 100 g

(0)
94,95€

Nepremokavá, ľahká a robustná  deka Ambient  zo zimnej kolekcie Imperial Riding.priedušná a ľahká priedušnosť, 3000 mmvodotesné, 3000 mm0 gramov náplne600Ds trendovou potlačou koníkovposkytuje ochranu pred chladným a daždivým počasím vo výbehudobrý strih a vysoký komforts ramennými klinmi pre extra voľnosť pohybudvojité zapínanie na..

Zobrazenie 1 až 13 z 13 (1 stránok)