Deky odpocovacie

Mriežka:
-30%
Rýchly náhľad

Deka na koňa odpocovacia Odda Busse

(0)
38,43€ 54,91€

Odpocovacia deka Odda so športovým dizajnom je vyrobená v kombinácii mäkkého flísu s funkčným materiálom pre najlepší transport vlhkosti a ideálnu reguláciu teploty je zdobená potlačou EQUESTRIAN v kontrastnej farbe odolná voči nečistotám priedušná, rýchlo schnúca dvojvrstvová v oblasti hrudníka dobre prilieha cez zadný stredový ..

Rýchly náhľad

Deka na koňa odpocovacia Awa Esperia Two

(0)
39,95€

Odpocovacia deka Esperia Two je vyrobená z kvalitného, mäkkého flísu s lemovaním v kontrastnej farbe.  materiál je jemný vďaka obsahu viskózy účinne odvádza pot s predným zapínaním na T pracku a suchý zips popruh pod chvostom odnímateľné krížové zapínanie na bruchu  Material: 70% Polyester, 30% Viscose  ..

-17%
Rýchly náhľad

Deka na koňa odpocovacia Cooler WEATHERBEETA

(0)
59,65€ 71,90€

Teplá a ľahká fleecová deka pre pohodlie a sucho koňa. Anti-Pill povrchová úpravanylonová vrstva na pleciach pomáha predchádzať napínaniu a treniu.krížové zapínanie nastaviteľnéých popruhou na bruchu s dvojitým zapínaním na hrudníkuchvostová šnúra                  ..

Rýchly náhľad

Deka na koňa odpocovacia Economic

(0)
26,95€

Kvalitná odpocovacia deka z pevného flísu, ktorý dobre saje pot, od firmy Waldhausen. má jednoradové zapínanie na hrudníku uchytenie pod chvostom tmavozelená farba farbaZloženie materiálu: 100% polyester  ..

Rýchly náhľad

Deka na koňa odpocovacia HKM Alaska

(0)
23,95€

Odpocovacia deka HKM je vyrobená z materiálu, ktorý dobre saje pot. Používa sa po práci s koňom.  Zloženie materiálu: 100% polyester                                           ..

Rýchly náhľad

Deka na koňa odpocovacia HKM Madrid

(0)
29,95€

Odpocovacia deka HKM je vyrobená z flísu, ktorý dobre saje pot.  - používa sa po práci s koňom  - má zapínanie na hrudníku s pomocou remienku s prackou  - uchytenie pod chvostom  - zdobená logom HKM  - lemovaná lemom v kontrastnej farbe  Zloženie materiálu: 100% polyester ..

Rýchly náhľad

Deka na koňa odpocovacia IRH Ambient Galaxy

(0)
69,95€

Luxusná odpocovacia deka IRH Ambient Galaxy je vyrobená z kvalitného, hrubého a teplého plyšového flísu s odpocovacou podšívkou. s golierom so syntetickej kožušiny výborne odvádza pot má dvojité zapínanie na hrudníku s kovovými prackami zapínanie pod bruchom, aby deka dobre držala prať pri 30°C  Materiál: ..

Rýchly náhľad

Deka na koňa odpocovacia IRHSuper-dry

(0)
79,95€

Luxusná odpocovacia deka IRHSuper je vyrobená z kvalitného teplého flísu, ktorý dobre saje pot.s golierom so syntetickej kožušinyvyrobená z jemného  s obojstranného anti-pillingového flísového, mäkkého materiálu výborne odvádza potbohato vyšívané logo Imperial Riding v zlatej farbes dvojfarebným lemommá dvojité zapínanie na hrudníku s kov..

Rýchly náhľad

Deka na koňa odpocovacia Kavalkade

(0)
45,95€

Pohodlná, mäkká deka na koňa  je vyrobená z pevného a kvalitného flísového materiálu, ktorý výborne saje pot.  - má  zapínanie na hrudníku  - uchytenie pod chvostom  - zdobená kontrastným lemom a výšivkou- je vhodná na vysušenie koňa a na použitie v stajni- v ponuke farba čierno fialováMateriál: 100% polyester  ..

Rýchly náhľad

Deka na koňa odpocovacia Kentaur

(0)
23,95€

Kvalitná odpocovacia deka z pevného flísu, ktorý dobre saje pot, od firmy Kentaur.  má jednoradové zapínanie na hrudníku uchytenie pod chvostom čierna farbaZloženie materiálu: 100% polyester   ..

Rýchly náhľad

Deka na koňa odpocovacia Lucky Heart

(0)
34,95€

Odpocovacia deka z mäkkého flísu od firmy Waldhausen.s potlačou srdcas klasickým predným zapínanímfarba tmavomodráMateriál: 100% polyester..

Rýchly náhľad

Deka na koňa odpocovacia Ornament QHP

(0)
49,95€

Elegantná odpocovacia deka vyrobená z kvalitného flísu, od firmy Brand of Q.dvojradové zapína je prekryté chlopňou na suchý zipskrížové zapínanie pod bruchomodnímateľné remene pod bruchomzdobená ornamentom zo striebornej šnúry Materiál: 100% polyester                   ..

Rýchly náhľad

Deka na koňa odpocovacia Riding World

(0)
19,95€

Odpocovacia deka za výbornú cenu, od firmy Riding Word.  Je priedušná a rýchlo schnúca má jednoradové zapínanie na hrudníku pomosou pracky uchytenie pod chvostom Farba: čierna                               &..

Rýchly náhľad

Deka na koňa odpocovacia s krkom Waldhausen

(0)
39,95€

Kvalitná odpocovacia deka na koňa s integrovaným krkom, vyrobená z pevného flísu, od firmy Waldhausen. - má nastaviteľné zapínanie na hrudníku a krku- lemovaná lemom v kontrastnej farbe Materiál: 100% polyester..

Rýchly náhľad

Deka na koňa odpocovacia s popruhom QHP

(0)
27,95€

Odpocovacia deka QHP je vyrobená z kvalitného flísového materiálu, ktorý výborne saje pot. má nastaviteľné dvojradové zapínanie na hrudníku krížové zapínanie pod bruchom uchytenie pod chvostom                             ..

Zobrazenie 1 až 15 z 17 (2 stránok)