Deky odpocovacie

Mriežka:
Rýchly náhľad

Deka na koňa odpocovacia Awa Esperia Two

(0)
39,95€

Odpocovacia deka Esperia Two je vyrobená z kvalitného, mäkkého flísu s lemovaním v kontrastnej farbe.  materiál je jemný vďaka obsahu viskózy účinne odvádza pot s predným zapínaním na T pracku a suchý zips popruh pod chvostom odnímateľné krížové zapínanie na bruchu  Material: 70% Polyester, 30% Viscose  ..

-17%
Rýchly náhľad

Deka na koňa odpocovacia Cooler WEATHERBEETA

(0)
59,65€ 71,90€

Teplá a ľahká fleecová deka pre pohodlie a sucho koňa. Anti-Pill povrchová úpravanylonová vrstva na pleciach pomáha predchádzať napínaniu a treniu.krížové zapínanie nastaviteľnéých popruhou na bruchu s dvojitým zapínaním na hrudníkuchvostová šnúra                  ..

Rýchly náhľad

Deka na koňa odpocovacia Economic

(0)
26,95€

Kvalitná odpocovacia deka z pevného flísu, ktorý dobre saje pot, od firmy Waldhausen. má jednoradové zapínanie na hrudníku uchytenie pod chvostom tmavozelená farba farbaZloženie materiálu: 100% polyester  ..

Rýchly náhľad

Deka na koňa odpocovacia HKM Alaska

(0)
23,95€

Odpocovacia deka HKM je vyrobená z materiálu, ktorý dobre saje pot. Používa sa po práci s koňom.  Zloženie materiálu: 100% polyester                                           ..

Rýchly náhľad

Deka na koňa odpocovacia HKM Madrid

(0)
29,95€

Odpocovacia deka HKM je vyrobená z flísu, ktorý dobre saje pot.  - používa sa po práci s koňom  - má zapínanie na hrudníku s pomocou remienku s prackou  - uchytenie pod chvostom  - zdobená logom HKM  - lemovaná lemom v kontrastnej farbe  Zloženie materiálu: 100% polyester ..

Rýchly náhľad

Deka na koňa odpocovacia IRH Ambient Galaxy

(0)
69,95€

Luxusná odpocovacia deka IRH Ambient Galaxy je vyrobená z kvalitného, hrubého a teplého plyšového flísu s odpocovacou podšívkou. s golierom so syntetickej kožušiny výborne odvádza pot má dvojité zapínanie na hrudníku s kovovými prackami zapínanie pod bruchom, aby deka dobre držala prať pri 30°C  Materiál: ..

Rýchly náhľad

Deka na koňa odpocovacia IRHSuper-dry

(0)
79,95€

Luxusná odpocovacia deka IRHSuper je vyrobená z kvalitného teplého flísu, ktorý dobre saje pot.s golierom so syntetickej kožušinyvyrobená z jemného  s obojstranného anti-pillingového flísového, mäkkého materiálu výborne odvádza potbohato vyšívané logo Imperial Riding v zlatej farbes dvojfarebným lemommá dvojité zapínanie na hrudníku s kov..

Rýchly náhľad

Deka na koňa odpocovacia Kavalkade

(0)
45,95€

Pohodlná, mäkká deka na koňa  je vyrobená z pevného a kvalitného flísového materiálu, ktorý výborne saje pot.  - má  zapínanie na hrudníku  - uchytenie pod chvostom  - zdobená kontrastným lemom a výšivkou- je vhodná na vysušenie koňa a na použitie v stajni- v ponuke farba čierno fialováMateriál: 100% polyester  ..

Rýchly náhľad

Deka na koňa odpocovacia Kentaur

(0)
23,95€

Kvalitná odpocovacia deka z pevného flísu, ktorý dobre saje pot, od firmy Kentaur.  má jednoradové zapínanie na hrudníku uchytenie pod chvostom čierna farbaZloženie materiálu: 100% polyester   ..

Rýchly náhľad

Deka na koňa odpocovacia Lucky Heart

(0)
34,95€

Odpocovacia deka z mäkkého flísu od firmy Waldhausen.s potlačou srdcas klasickým predným zapínanímfarba tmavomodráMateriál: 100% polyester..

Rýchly náhľad

Deka na koňa odpocovacia Ornament QHP

(0)
49,95€

Elegantná odpocovacia deka vyrobená z kvalitného flísu, od firmy Brand of Q.dvojradové zapína je prekryté chlopňou na suchý zipskrížové zapínanie pod bruchomodnímateľné remene pod bruchomzdobená ornamentom zo striebornej šnúry Materiál: 100% polyester                   ..

Rýchly náhľad

Deka na koňa odpocovacia Riding World

(0)
19,95€

Odpocovacia deka za výbornú cenu, od firmy Riding Word.  Je priedušná a rýchlo schnúca má jednoradové zapínanie na hrudníku pomosou pracky uchytenie pod chvostom Farba: čierna                               &..

Rýchly náhľad

Deka na koňa odpocovacia s krkom Waldhausen

(0)
39,95€

Kvalitná odpocovacia deka na koňa s integrovaným krkom, vyrobená z pevného flísu, od firmy Waldhausen. - má nastaviteľné zapínanie na hrudníku a krku- lemovaná lemom v kontrastnej farbe Materiál: 100% polyester..

Rýchly náhľad

Deka na koňa odpocovacia s popruhom QHP

(0)
27,95€

Odpocovacia deka QHP je vyrobená z kvalitného flísového materiálu, ktorý výborne saje pot. má nastaviteľné dvojradové zapínanie na hrudníku krížové zapínanie pod bruchom uchytenie pod chvostom                             ..

Rýchly náhľad

Deka na koňa odpocovacia Turin Horze

(0)
58,75€

Vysoko funkčná odpocovacia deka v najvyšších štandardoch kvality, ktorá sa vyznačujú moderným dizajnom. ultra-ľahký a absorpčný mikro-fleece materiálodolný proti žmolkovaniu odvádza pot a udržuje koňa v suchu chráni ho pred prievanom zdobená logom Horze s krížovými popruhmi pre bezpečné zapínanie s dvoma pevnými sponami na hrudi p..

Zobrazenie 1 až 15 z 17 (2 stránok)