Ohlávky

Mriežka:
Rýchly náhľad

Nákrčník povrazový

(0)
8,40€

Nákrčák v niekoľkých farbách je vyrobený z pevného lana. Nosí sa okolo krku koňa. Používa sa pri jazde bez uzdy alebo ako dekorácia. Dĺžka Full - 175 cm, Cob - 155 cm,...

Rýchly náhľad

Ohlávka nylonová Awa na žriebä

(0)
4,95€

Ohlávka vyrobená z pevného polypropylénového materiálu, od firmy Waldhausen odolná a variabilne nastaviteľná s lesklým kovaním možno prať v pračke na 30°C..

Rýchly náhľad

Ohlávka Equithéme Tressé s vodítkom

(0)
26,90€

Elegantná pevná a mäkká ohlávka Tressé od Equithéme. viacnásobne nastaviteľnáponiklované kovaniepolstrovaná na nánosníku, nátylníku aj lícnicachs pletaným vzoromvodítko s dĺžkou 2,2 mMateriál: polyester..

Rýchly náhľad

Ohlávka nylonová Fluo Norton

(0)
9,95€

Pevná, nylonová ohlávka v žiarivých neónových farbách, od značky Norton. - s polstrovaním neoprénom v oblasti nánosníka a nátylníka- s pevnými kovaniami a karabínami- veľkostne nastaviteľná..

Rýchly náhľad

Ohlávka nylonová Awa

(0)
4,95€

Ohlávka bez rušivých kovových praciek, od firmy Waldhausen...

Rýchly náhľad

Ohlávka nylonová Awa mini-shetty

(0)
6,95€

Mäkká polstrovaná ohlávka s rôznymi možnosťami nastavenia..

Rýchly náhľad

Ohlávka nylonová Bree Pony Horze

(0)
14,95€

Ohlávka Bree Pony s veselými obrázkami poníkov, od Horze polstrovaný nánosník a nátylník, čo poskytuje pohodlie pre koníka nastaviteľná matné strieborné kovanie remienky na upevnenie sedla a podbrušníka opláchnite vlažnou vodou, nesušiť v sušičke Materiál: 100% polyester  ..

Rýchly náhľad

Ohlávka nylonová Busse Fun

(0)
11,90€

Pevná nylonová ohlávka s farebnou potlačou veselých smajlíkov, od firmy Busse. nánosník a nátylník je mäkko polstrovaný s posúvnym nastavením kovanie v striebornej farbe    ..

nie je na sklade
Rýchly náhľad

Ohlávka nylonová Ekkia žriebä

(0)
5,95€

Zdvojená nylonová ohlávka s krátkym vodítkom.pevnánastaviteľná..

Rýchly náhľad

Ohlávka nylonová Equithéme

(0)
12,90€

Ohlávka Equithéme je vyrobená z nylonového materiálu. - s farebným pásikmi- zapínanie na karabínu- kovania a pracky v striebornej farbe- veľkostne nastaviteľný, mäkko polstrovaný nánosník a nátylník Materiál: polypropylén..

Rýchly náhľad

Ohlávka nylonová Fair Play Neon

(0)
21,95€

Ohlávka Neon je vyrobená z pevného, dvojitého nylonového popruhu. mäkko polstrovaný nánosník a nátylník nastaviteľná veľkosť  zdobená viacfarebnou reflexnou páskou pre lepšiu viditeľnosť odolné, nekorozívne kovanie Materiál: 100% polyester  ..

Rýchly náhľad

Ohlávka nylonová Hamptons Horze

(0)
19,95€

Ohlávka Hamptons je vyrobená z pevného nylonového materiálu. mäkko polstrovaný nánosník a nátylník s nastaviteľným nánosníkom aj nátylníkom s pevným kovaním v zlatej farbe Materiál: 100% polyester..

Rýchly náhľad

Ohlávka nylonová HKM Rosegold

(0)
17,95€

Mäkká ohlávka s polstrovaním Glitter od firmy HKM. s nastaviteľným nánosníkom a nátylníkom zdobená zlato ružovou výšivkou polstrovanie zvyšuje komfort pre kone ohlávka je vhodná nielen pre citlivé kone, ale aj ako  ohlávka do prepravníka či na preteky. ponúkame farby: zelená, čierna, bordová zapínanie na karabínu Mate..

Rýchly náhľad

Ohlávka nylonová HKM Stars

(0)
9,95€

Nylonová ohlávka HKM Stars je vyrobená z nylonového materiálu.   - v jednofarebnom prevedení - zapínanie na karabínu - kovania a pracky v striebornej farbe - veľkostne nastaviteľný nánosník a nátylník   Materiál: nylon  ..

Rýchly náhľad

Ohlávka nylonová Horze na žriebä

(0)
6,95€

Klasická nylonová ohlávka na žriebä, s nastaviteľnou veľkosťou. Nylonová ohlávka Horze je vyrobená z pevného nylonového materiálu. - má nastaviteľné zapínanie aj na nose - mosadzné kovanie - jedna veľkosť..

Zobrazenie 1 až 15 z 32 (3 stránok)