Ohlávky a vodítka

Mriežka:
Rýchly náhľad

Ohlávka nylonová Awa na žriebä

(0)
9,70€

Ohlávka vyrobená z pevného polypropylénového materiálu, od firmy Waldhausen odolná a variabilne nastaviteľnáviacnásobná nastaviteľnosť na nánosníku, popruhu na krk a nátylníku na optimálne prispôsobenie možno prať v pračke na 30°C..

Rýchly náhľad

Ohlávka Comfort žriebä

(0)
19,95€

Vysokokvalitná ohlávka pre žriebä s mäkkým polstrovaním na nosnom páse a prilbe. Pevné, lesklé kovania. Viacnásobná nastaviteľnosť na nosnom páse, popruhu na krk a prilbe zaisťuje optimálne prispôsobenie...

Rýchly náhľad

Ohlávka Lucky s vodítkom

(0)
19,95€

Súprava pozostávajúca z ohlávky so srdiečkovým dizajnom a 3-farebného vodítka. je mäkko polstrovaná na nánosníku a nátylníkuvodítko má bezpečnostnú karabínuveľkosť Pony..

Rýchly náhľad

Ohlávka nylonová Fluo Norton

(0)
9,95€

Pevná, nylonová ohlávka v žiarivých neónových farbách, od značky Norton. - s polstrovaním neoprénom v oblasti nánosníka a nátylníka- s pevnými kovaniami a karabínami- veľkostne nastaviteľná..

Rýchly náhľad

Ohlávka nylonová Awa

(0)
4,95€

Ohlávka bez rušivých kovových praciek, od firmy Waldhausen...

Rýchly náhľad

Ohlávka nylonová Awa mini-shetty

(0)
6,95€

Mäkká polstrovaná ohlávka s rôznymi možnosťami nastavenia..

Rýchly náhľad

Ohlávka nylonová Bree Pony Horze

(0)
14,95€

Ohlávka Bree Pony s veselými obrázkami poníkov, od Horze polstrovaný nánosník a nátylník, čo poskytuje pohodlie pre koníka nastaviteľná matné strieborné kovanie remienky na upevnenie sedla a podbrušníka opláchnite vlažnou vodou, nesušiť v sušičke Materiál: 100% polyester  ..

nie je na sklade
Rýchly náhľad

Ohlávka nylonová Ekkia žriebä

(0)
5,95€

Zdvojená nylonová ohlávka s krátkym vodítkom.pevnánastaviteľná..

Rýchly náhľad

Ohlávka nylonová Equithéme

(0)
12,90€

Ohlávka Equithéme je vyrobená z nylonového materiálu. - s farebným pásikmi- zapínanie na karabínu- kovania a pracky v striebornej farbe- veľkostne nastaviteľný, mäkko polstrovaný nánosník a nátylník Materiál: polypropylén..

Rýchly náhľad

Ohlávka nylonová Fair Play Neon

(0)
21,95€

Ohlávka Neon je vyrobená z pevného, dvojitého nylonového popruhu. mäkko polstrovaný nánosník a nátylník nastaviteľná veľkosť  zdobená viacfarebnou reflexnou páskou pre lepšiu viditeľnosť odolné, nekorozívne kovanie Materiál: 100% polyester  ..

Rýchly náhľad

Ohlávka nylonová Hamptons Horze

(0)
19,95€

Ohlávka Hamptons je vyrobená z pevného nylonového materiálu. mäkko polstrovaný nánosník a nátylník s nastaviteľným nánosníkom aj nátylníkom s pevným kovaním v zlatej farbe Materiál: 100% polyester..

Rýchly náhľad

Ohlávka nylonová HKM Rosegold

(0)
17,95€

Mäkká ohlávka s polstrovaním Glitter od firmy HKM. s nastaviteľným nánosníkom a nátylníkom zdobená zlato ružovou výšivkou polstrovanie zvyšuje komfort pre kone ohlávka je vhodná nielen pre citlivé kone, ale aj ako  ohlávka do prepravníka či na preteky. ponúkame farby: zelená, čierna, bordová zapínanie na karabínu Mate..

Rýchly náhľad

Ohlávka nylonová HKM Stars

(0)
9,95€

Nylonová ohlávka HKM Stars je vyrobená z nylonového materiálu.   - v jednofarebnom prevedení - zapínanie na karabínu - kovania a pracky v striebornej farbe - veľkostne nastaviteľný nánosník a nátylník   Materiál: nylon  ..

Rýchly náhľad

Ohlávka nylonová Kentaur s vodítkom

(0)
19,50€

Nová, kvalitne prepracovaná sada ohlávky a vodítka od Kentaur.  ohlávka je vyrobená z pevného nylonu s kvalitným prešitím s mäkkým flísovým polstrovaním v oblasti nánosníka a nátylníka, pre ešte väčšie pohodlie vášho koňa ohlávka má pracky po oboch stranách, čo ju robí maximálne flexibilnou, takže vždy dokonale sadne kovania s..

Rýchly náhľad

Ohlávka nylonová Kentaur s vodítkom

(0)
21,50€

Luxusná ohlávka s vodítkom NOVINKA z kolekcie Kentaur. vyrobená zo silného polyesterového popruhu s mäkkými hranami nánosník je zdobený vytkanou stuhou v oblasti nánosníka, lícnic a nátylníka je ohlávka podšitá umelým barančekom pre ešte väčšie pohodlie vášho koňa kvalitné zosilnené kovania nastaviteľný nánosník obojs..

Zobrazenie 1 až 15 z 45 (3 stránok)