Zvony

Mriežka:
Rýchly náhľad

Zvony anatomické Kentaur

(0)
26,70€

Zvony na kopytá Kentaur sú vyrobené z kvalitného corteximu..  sú tvarované, čo zabráni ich otáčaniu  ochránia kopyto koňa  vnútro je mäkko polstrované  zapínanie na široký suchý zips  cena je uvedená za 1 pár  Materiál: cortexim              ..

Rýchly náhľad

Zvony anatomické Kentaur Cortexim

(0)
29,20€

Anatomicky tvarované zvony z kortexového materiálu, so zapínaním na suchý zips, od renomovaného výrobcu Kentaur.sú tvarované, čo zabráni ich otáčaniuvďaka extra hlbokému prevedeniu prekrývajú aj podkovuvnútro je mäkko polstrované neoprénomzapínanie na široký suchý zipscena je uvedená za 1 pár Materiál: cortexim      ..

Rýchly náhľad

Zvony gumené Atlanta HKM

(0)
7,95€

Gumené zvony na kopytá so zapínaním na suchý zips, ktoré spoľahlivo ochránia kopyto koňa. Cena je uvedená za 1 pár.          ..

Rýchly náhľad

Zvony gumené naťahovacie

(0)
19,00€

Jednoduché gumené naťahovacie zvony, ktoré ochránia kopyto koňa. Farba hnedá. Cena je uvedená za 1 pár.          ..

Rýchly náhľad

Zvony neoprénové na suchý zips Kentaur

(0)
23,40€

Zvony na kopytá Kentaur sú vyrobené z dvojitého neoprénového materiálu. Spoľahlivo ochránia kopyto koňa. Zapínanie na suchý zips. Cena je uvedená za 1 pár.          ..

Rýchly náhľad

Zvony s karbónom Veredus Carbon Shield

(0)
164,00€

Revolučný zvon vyvinutý na úplnú a bezpečnú ochranu pätky kopyta aj v najnáročnejších podmienkach. Zvon má extra ochranu z karbónu v oblasti rohových pätiek. V oblasti steny kopyta je umiestnený elastický vymeniteľný remienok, druhý neoprénový je umiestnený prostredníctvom suchého zipsu v oblasti sponky. Pred použitím nepoužívajte masť na kopytá! P..

nie je na sklade
Rýchly náhľad

Zvony vodné na kopytá Waldhausen unisex

(0)
12,95€

Zvony sú vyrobené z materiálu, ktorý dobre nasaje vodu a postupne ju uvoľňuje do kopyta.  udržiava kopytnú rohovinu vlhkú  sú ideálne na ošetrenie suchých, lámavých kopýt  aj na použitie v suchom počasí  cena je uvedená za 1 pár  veľkosť je univerzálna Spôsob použitia:  Zvony poriadne namočte do v..

Rýchly náhľad

Zvony z plastickej kože Kentaur

(0)
23,80€

Zvony na kopytá z plastickej kože, so zapínaním na suchý zips, od renomovanej firmy Kentaur.vo vnútri sú mäkko polstrované neoprénomspoľahlivo ochránia kopyto koňazapínanie na suchý zipscena je uvedená za 1 pár Materiál: plastická koža          ..

Zobrazenie 1 až 8 z 8 (1 stránok)