Stajňové gamaše

Mriežka:
Rýchly náhľad

Magnetické gamaše predné terapeutické Kentaur TV PRO čierne

(0)
66,70€

Predné magnetické gamaše Kentaur TV Pro sú vyrobené z kvalitného neoprénového materiálu, ktorý je priedušný. - používajú sa ako stajňové gamaše - v gamašiach sú integrované špeciálne magnety, ktoré pôsobia na organizmus - ich používaním sa zlepšuje cikulácia krvi v končatinách - napomáhajú rýchlejšej regenerácii tkanív - vnútorná vložka sa dá odopn..

Rýchly náhľad

Magnetické gamaše zadné terapeutické Kentaur TV PRO čierne

(0)
70,80€

Zadné magnetické gamaše Kentaur TV Pro sú vyrobené z kvalitného neoprénového materiálu, ktorý je priedušný. - používajú sa ako stajňové gamaše - v gamašiach sú integrované špeciálne magnety, ktoré pôsobia na organizmus - ich používaním sa zlepšuje cikulácia krvi v končatinách - napomáhajú rýchlejšej regenerácii tkanív - vnútorná vložka sa dá odopnú..

Rýchly náhľad

Stajňové gamaše predné zateplené Kentaur čierne

(0)
37,50€

Predné stajňové gamaše Kentaur sú vyrobené z kvalitného neoprénového materiálu, ktorý je priedušný. - používajú sa po práci na odpočinok, ako výborná alternatíva klasického bandážovania - špeciálny materiál Aero Activ udržiava nohu v suchom teple - zlepšujú cirkuláciu krvi, podporujú regeneráciu svalov - redukujú tvorbu opuchov - vnútorná vložka sa..

Rýchly náhľad

Stajňové gamaše zadné zateplené Kentaur čierne

(0)
39,20€

Zadné stajňové gamaše Kentaur sú vyrobené z kvalitného neoprénového materiálu, ktorý je priedušný. - používajú sa po práci na odpočinok, ako výborná alternatíva klasického bandážovania - špeciálny materiál Aero Activ udržiava nohu v suchom teple - zlepšujú cirkuláciu krvi, podporujú regeneráciu svalov - redukujú tvorbu opuchov - vnútorná vložka sa ..

Rýchly náhľad

Stajňové gamaše zateplené Kentaur

(0)
48,00€

Stajňové gamaše Kentaur sú vyrobené z kvalitného materiálu, ktorý je priedušný.  používajú sa po práci na odpočinok, ako výborná alternatíva klasického bandážovania, alebo pri liečbe masťami, zábalmi z vnútornej časti sú mäkko polstrované flísom možno ich použiť s podložkou ale aj bez podložky zlepšujú cirkuláciu krvi, podporu..

Zobrazenie 1 až 5 z 5 (1 stránok)