Bandáže

Mriežka:
Rýchly náhľad

Bandáže flísové CSO

(0)
22,95€

Flísové bandáže CSO sú vyrobené s použitím kvalitného materiálu. -  s jednoduchým zapínaním na suchý zips- šírka bandáži je cca 11 cm, dĺžka 3 m- sada obsahuje 4 kusy                                   ..

Rýchly náhľad

Bandáže flísové Grenoble

(0)
24,95€

Polo bandáže z kvalitného 380g protižmolkového flísu s atraktívnou výšivkou. veľmi dobre priľnú na konskú nohu  zapínanie na suchý zips  sada obsahuje 4ks vo vrecku s rukoväťouŠírka: 12 cm, dĺžka: cca 300 cm Materiál: 100% polyester...

Rýchly náhľad

Bandáže flísové Innovation HKM

(0)
15,95€

Sada 4ks pracovných bandáží, z kvalitného flísového materiálu dĺžka 3mzapínanie na mikrosuchý zips, ktorý je menej citlivý na nečistoty ako bežný suchý zipsmožno prať v práčke na 30 stupňov a sušiť v sušičkedodávané vo vrecku na zipsMateriál: 100% polyester                   ..

Rýchly náhľad

Bandáže flísové Innovation HKM Pony/Shetty

(0)
9,95€

Sada 4ks pracovných bandáží, z kvalitného flísového materiáludĺžka 1 mzapínanie na mikrosuchý zips, ktorý je menej citlivý na nečistoty ako bežný suchý zipsmožno prať v práčke na 30 stupňov a sušiť v sušičkedodávané vo vrecku na zipsMateriál: 100% polyester                   ..

Rýchly náhľad

Bandáže flísové JumpTec

(0)
15,95€

Polo bandáže  JumpTec sú vyrobené z kvalitného fleecového materiálu  veľmi dobre priľnú na konskú nohu zdobené nápisom JumpTec v kontrastrnej farbe upínajú sa jednoducho s pomocou širokého suchého zipsu  vhodné na pracovné použitie bez podložiek ako stajňové na zateplenie nôh po práci s podložkami sada obsahuje 4ks ..

Rýchly náhľad

Bandáže flísové Star

(0)
16,50€

Flísové pólobandáže od výrobcu Waldhausen vyrobené s použitím flísového materiálu.  veľmi dobre priľnú na konskú nohu upínajú sa jednoducho s pomocou širokého suchého zipsu sada obsahuje 4 ks prať na 40°C   Šírka: 11 cm, dĺžka: cca 240 cm  Materiál: 100% polyester        ..

Rýchly náhľad

Bandáže pólo flísové Equiline Polo Yearling

(0)
30,90€

Bandáže Equilline Polo Yearling sú vyrobené z kvalitného fleecového materiálu  - veľmi dobre priľnú na konskú nohu  - upínajú sa jednoducho s pomocou širokého suchého zipsu  - sada obsahuje 4 ks Výška bandáže 11,5 cm  Dĺžka: 4m                   ..

Rýchly náhľad

Bandáže pracovné elastické Daslo

(0)
18,00€

Pracovné bandáže Daslo sú vyrobené z kvalitného elastického materiálu.  - zapínajú sa s pomocou suchého zipsu  - sada obsahuje 4ks bandáží                                        ..

Rýchly náhľad

Bandáže stajňové Equithéme

(0)
24,90€

Sada 4ks vlnených stajňových bandáži , od firmy Equithéme.Dĺžka 4m.                                  ..

nie je na sklade
Rýchly náhľad

Chránič chvosta Kentaur

(0)
16,80€

Chránič koreňa chvostu Kentaur je vyrobený z kortexinového materiálu, ktorý je pevný a odolný. - spoľahlivo ochráni chvost koňa pri transporte - jednoduché použitie - zapína sa s pomocou suchého zipsu - s nylonovým popruhom pre uchytenie okolo krku Materiál: kortexin..

Rýchly náhľad

Reflexné bandáže neoprénové Horze

(0)
9,95€

Vysoká kvalita a vysoká viditeľnosť ... skvelá kombinácia. zapínanie na suchý zips aj pracky zosilnená šitie zaisťuje odolný a dlhotrvajúci použitie bezpečné pre jazdenie v tme bandáže môže použiť aj jazdec na ruku alebo nohu ponúkami veľkosti full a pony cena je za jeden pár..

Zobrazenie 1 až 11 z 11 (1 stránok)