Gamaše

Mriežka:
Rýchly náhľad

Chránič na spenky neoprénový čierny

(0)
9,95€

Pásik na ochranu speniek vyrobený z dvojitého neoprénu, od renomovaného výrobcu Kentaur.  Veľkosť je nastaviteľná, upínanie na suchý zips. Cena je uvedená za 1 pár.  ..

Rýchly náhľad

Chránič pätiek

(0)
12,00€

Výborná pomôcka na ochranu pätiek pred zášlapom.  Chránič je anatomický, dokonale sa prispôsobí kopytu, jednoducho sa nasadzuje. Je vhodný pre všetky disciplíny, pri ktorých je potrebné ochrániť pätku kopyta....

Rýchly náhľad

Gamaše zadné s neoprénom Norton PVC

(0)
13,80€

Zadné chrániče Kentaur sú vyrobené z mäkkého neoprénu v kombinácii s gumeným výliskom.                                        ..

Rýchly náhľad

Gamaše drezúrne Norto Pro predné

(0)
34,90€

Predné drezúrne chrániče NORTON Pro sú vyrobené z pevného termoplastického polyuretánu. sú mäkko polstrované anatomický tvarované tlmia nárazy a chránia nohy koňa pred poranením veľkosť Full    ..

Rýchly náhľad

Gamaše drezúrne predné neoprénové Kentaur Scarlett čierne

(0)
56,00€

Zadné drezúrne gamaše Scarlett sú vyrobené z kvalitného dvojvrstvového neoprénu s hrúbkou 8mm, ktorý je veľmi priedušný. Vo vnútri sú mäkko polstrované umelou kožušinou. Veľkosť je univerzálna. Na objednávku...

predobjednávka
Rýchly náhľad

Gamaše drezúrne zadné neoprénové Kentaur Scarlett čierne

(0)
64,80€

Drezúrne gamaše Scarlett sú vyrobené z kvalitného dvojvrstvového neoprénu s hrúbkou 8mm, ktorý je veľmi priedušný. Vo vnútri sú mäkko polstrované umelou kožušinou. Veľkosť je univerzálna. Na objednávku..

Rýchly náhľad

Gamaše predné a zadné QHP

(0)
49,95€

Gamaše QHP sú vyrobené z tvrdého plastu s neoprénovou podšívkou.  Chránia  šľachy koňa.neoprénová podšívka poskytuje dobrú absorpciu nárazovdobre sedia  vďaka anatomicky tvarovanej škrupinedajú sa ľahko pripevniť pomocou elastických pásov zapínateľných na háčikveľkosť Full  Materiál: polyuret..

Rýchly náhľad

Gamaše predné a zadné QHP Luxury

(0)
44,95€

Sada  predných a zadných  gamaší s neoprénom vo vnútri, so zapínaním na suchý zips, od renomovaného výrobcu QHP. - sú vyrobené z pevného pvc materiálu s lesklými pruhmi - majú moderný, športový dizajn - tvarované, pohodlne sadnú na konskú nohu - jednoduchá manipulácia - zapínanie na 2 obojstranné suché zipsy kombin..

Rýchly náhľad

Gamaše predné Carbon Air Zandona

(0)
149,95€

 CARBON AIR  boli vyvinuté tak, aby poskytovali maximálnu ochranu prednej končatiny koňa pri skákaní a zároveň poskytovali podporu šliach.vložky sú z uhlíkových vlákien na zvýšenie ochrany proti nárazu, ktoré tiež izolujú teplo generované trenímanatomická, vonkajšia štruktúra TPU s diferencovanou hrúbkou na zaistenieperfektneho &..

Rýchly náhľad

Gamaše predné Norton

(0)
27,90€

Predné gamaše s neoprénom značky Norton, so zapínaním na suchý zips. Predné gamaše Norton sú vyrobené z tvarovaného plastu v kombinácii s neoprénom. - pohodlné pre koňa - jednoduché použitie - sú mäkko polstrované neoprénom, neodierajú - obľúbený model za dobrú cenu! - majú zapínanie na široký suchý zips - s nastaviteľnou veľkosťou - rôzn..

Rýchly náhľad

Gamaše predné QHP

(0)
23,50€

Skokové predné gamaše s neoprénom vo vnútri, so zapínaním na suchý zips, od renomovaného výrobcu QHP. sú vyrobené z pevnéhp  pvc materiálu s lesklými pruhmi majú moderný, športový dizajn tvarované, pohodlne sadnú na konskú nohu jednoduchá manipulácia zapsínanie na 2 obojstranné suché zipsy kombinované s gumou vo vnútr..

Rýchly náhľad

Gamaše predné s neoprénom Kentaur Mega Jump

(0)
40,80€

Predné skokové gamaše s neoprénom, od renomovaného výrobcu Kentaur. Gamaše Kentaur Mega Jump sú vyrobené z kvalitného pvc materiálu. - veľmi obľúbený model majú moderný, športový dizajn  tvarované, pohodlne sadnú na konskú nohu zapínanie na 2 háčiky v kombinácii s elastickou gumou vo vnútri mäkko polstrované neoprénom Materiál: ..

Rýchly náhľad

Gamaše predné s neoprénom Pfiff Full

(0)
24,50€

Predné gamaše Pfiff sú vyrobené z tvarovaného plastu v kombinácii s neoprénom.   pohodlné pre koňa  jednoduché použitie   tlmia nárazy, neodierajú   majú zapínanie na široký suchý zips  sú mäkko polstrované neoprénom  nastaviteľná veľkosť  dvojfarebné prevedeniefarba fialová ..

Rýchly náhľad

Gamaše predné s neoprénom Spirit Horze

(0)
19,95€

Predné gamaše Horze sú vyrobené z tvarovaného plastu v kombinácii s neoprénom.   pohodlné pre koňa  jednoduché použitie   tlmia nárazy, neodierajú   majú zapínanie na široký suchý zips  sú mäkko polstrované neoprénom  nastaviteľná veľkosť          ..

Rýchly náhľad

Gamaše zadné Carbon Air Equi-Lifter Velcro

(0)
129,95€

CARBON AIR EQUI-LIFTER ” sú 100% vyrobené v Taliansku. Ich tvar bol navrhnutý tak, aby poskytoval jemné posilnenie (úroveň 1/3) reakcii koňa pri výskoku a zároveň zaručil maximálne pohodlie. Jednoduché zapínanie na suchý zips. Vonkajšia štruktúra TPU s diferencovanou hrúbkou chráni končatiny pred zranením. Sú priedušné vďaka perforovanému neoprénu ..

Zobrazenie 1 až 15 z 24 (2 stránok)