Gamaše

Mriežka:
Rýchly náhľad

Chránič na spenky neoprénový čierny

(0)
9,95€

Pásik na ochranu speniek vyrobený z dvojitého neoprénu, od renomovaného výrobcu Kentaur.  Veľkosť je nastaviteľná, upínanie na suchý zips. Cena je uvedená za 1 pár.  ..

Rýchly náhľad

Chránič pätiek

(0)
12,00€

Výborná pomôcka na ochranu pätiek pred zášlapom.  Chránič je anatomický, dokonale sa prispôsobí kopytu, jednoducho sa nasadzuje. Je vhodný pre všetky disciplíny, pri ktorých je potrebné ochrániť pätku kopyta....

Rýchly náhľad

Gamaše zadné s neoprénom Norton PVC

(0)
13,80€

Zadné chrániče Kentaur sú vyrobené z mäkkého neoprénu v kombinácii s gumeným výliskom.                                        ..

Rýchly náhľad

Gamaše drezúrne Norto Pro predné

(0)
34,90€

Predné drezúrne chrániče NORTON Pro sú vyrobené z pevného termoplastického polyuretánu. sú mäkko polstrované anatomický tvarované tlmia nárazy a chránia nohy koňa pred poranením veľkosť Full    ..

Rýchly náhľad

Gamaše drezúrne predné neoprénové Kentaur Scarlett čierne

(0)
56,00€

Zadné drezúrne gamaše Scarlett sú vyrobené z kvalitného dvojvrstvového neoprénu s hrúbkou 8mm, ktorý je veľmi priedušný. Vo vnútri sú mäkko polstrované umelou kožušinou. Veľkosť je univerzálna.  Na objednávku...

Rýchly náhľad

Gamaše drezúrne zadné neoprénové Kentaur Scarlett čierne

(0)
64,80€

Drezúrne gamaše Scarlett sú vyrobené z kvalitného dvojvrstvového neoprénu s hrúbkou 8mm, ktorý je veľmi priedušný. Vo vnútri sú mäkko polstrované umelou kožušinou. Veľkosť je univerzálna. Na objednávku..

Rýchly náhľad

Gamaše predné a zadné Norton Pro

(0)
44,90€

Sada predných a zadných gamaší v High-tech prevedení.  - vyrobené z kvalitného PVC materiálu - majú moderný, športový dizajn - tvarované, pohodlne sadnú na konskú nohu - jednoduchá manipulácia - zapínanie na 2 obojstranné suché zipsy kombinované s gumou - vo vnútri sú mäkko polstrované neoprénom Materiál: PVC, neoprén    ..

Rýchly náhľad

Gamaše predné a zadné QHP

(0)
49,95€

Gamaše QHP sú vyrobené z tvrdého plastu s neoprénovou podšívkou.  Chránia  šľachy koňa.neoprénová podšívka poskytuje dobrú absorpciu nárazovdobre sedia  vďaka anatomicky tvarovanej škrupinedajú sa ľahko pripevniť pomocou elastických pásov zapínateľných na háčikveľkosť Full  Materiál: polyuret..

Rýchly náhľad

Gamaše predné a zadné QHP Luxury

(0)
44,95€

Sada  predných a zadných  gamaší s neoprénom vo vnútri, so zapínaním na suchý zips, od renomovaného výrobcu QHP. - sú vyrobené z pevného pvc materiálu s lesklými pruhmi - majú moderný, športový dizajn - tvarované, pohodlne sadnú na konskú nohu - jednoduchá manipulácia - zapínanie na 2 obojstranné suché zipsy kombin..

nie je na sklade
Rýchly náhľad

Gamaše predné Kentaur Mega Jump 3

(0)
42,10€

Predné skokové gamaše Kentaur Mega Jump sú vyrobené z kvalitného pvc materiálu. s predĺžením v hornej časti, ktorá poskytuje dodatočnú ochranu karpálneho kĺbu predĺženie je z neoprénového materiálu, ktorý je dodatočne spevnený na kontaktných plochách majú moderný, športový dizajn tvarované, pohodlne sadnú na konskú nohu jednoduchá man..

Rýchly náhľad

Gamaše predné neoprénové Kavalkade

(0)
24,90€

Predné pracovné gamaše s gumeným výliskom, od firmy Kavalkade sú vyrobené z mäkkého neoprénu v kombinácii s gumeným výliskom. sú mäkko polstrované neoprénom na vnútornej strane sú spevnené gumeným výliskom zapínajú sa na dva široké suché zipsy anatomický tvarované             ..

Rýchly náhľad

Gamaše predné Norton Pro

(0)
15,90€

Predné chrániče v High-tech prevedení, od firmy Norton. High-tech gamaše Norton sú vyrobené z tvarovaného plastového materiálu. - vonkajšia časť je pružná  - vnútro je mäkko polstrované neoprénom - poskytujú dobrý komfort pri nosení - vďaka svojmu tvaru neobmedzujú koňa v pohybe - jednoduchá údržba - nastaviteľné zapínanie na suché zi..

Rýchly náhľad

Gamaše predné Norton PVC

(0)
19,90€

Predné gamaše s neoprénom značky Norton, so zapínaním na suchý zips. Predné gamaše Norton sú vyrobené z tvarovaného plastu v kombinácii s neoprénom. - pohodlné pre koňa - jednoduché použitie - sú mäkko polstrované neoprénom, neodierajú - obľúbený model za dobrú cenu! - majú zapínanie na široký suchý zips - s nastaviteľnou veľkosťou - rôzn..

Rýchly náhľad

Gamaše predné QHP

(0)
23,50€

Skokové predné gamaše s neoprénom vo vnútri, so zapínaním na suchý zips, od renomovaného výrobcu QHP. sú vyrobené z pevnéhp  pvc materiálu s lesklými pruhmi majú moderný, športový dizajn tvarované, pohodlne sadnú na konskú nohu jednoduchá manipulácia zapsínanie na 2 obojstranné suché zipsy kombinované s gumou vo vnútr..

Rýchly náhľad

Gamaše predné s neoprénom Kentaur Mega Jump

(0)
36,80€

Predné skokové gamaše s neoprénom, od renomovaného výrobcu Kentaur. Gamaše Kentaur Mega Jump sú vyrobené z kvalitného pvc materiálu. - veľmi obľúbený model majú moderný, športový dizajn  tvarované, pohodlne sadnú na konskú nohu zapínanie na 2 háčiky v kombinácii s elastickou gumou vo vnútri mäkko polstrované neoprénom Materiál: ..

Zobrazenie 1 až 15 z 27 (2 stránok)