Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /web/htdocs5/nynahrsk/home/www/system/library/so_social/src/service/Google_Utils.php on line 58

Stihla

 

 

Mriežka:
Rýchly náhľad

Zubadlo stihlo 2xlomené anatomické Awa

(0)
24,95€

Nové anatomicky tvarované zubadlo 2x lomené z nehrdzavejúcej ocele od Waldhausenu. vyznačujú náustkom, ktorý je prispôsobený ústam koňadobrá poloha úst a rovnomerný tlak na jazyk podporuje optimálne žuvaniepodporuje rýchlejšie prijatie zubadlaumožňuje cielenejšiu pomoc a pôsobenie na jazykudĺžka 13,5cmHrúbka: 16 mm, krúžky: Ø 7 cm..

Rýchly náhľad

Zubadlo stihlo 2xlomené HKM

(0)
17,95€

2xlomené zubadlo vyrobené z ušľachtilej ocele o hrúbke 16 mm.  ..

Rýchly náhľad

Zubadlo stihlo Bristol Feeling

(0)
38,90€

Patrí medzi zubadlá, ktoré priamo pôsobia na papuľu koňa. 2x lomené zubadlá sú jemné, čím zamedzujú poraneniu papule koňa s platničkou v strede - pre kone s užšou papuľou ARGENTAN - zliatina s veľkým podielom medi, podporuje slinenie hrúbka 16 mm..

Rýchly náhľad

Zubadlo stihlo Cyprium Feeling

(0)
29,90€

Patrí medzi zubadlá, ktoré priamo pôsobia na papuľu koňa. Nelomené zubadlá sú ostrejšie ako lomené a čím je zubadlo tenšie, tým silnejšie pôsobí. CYPRIUM 90 - High-tech zliatina s podielom 86 až 90 % medi (príjemná pre kone, podporujúca slinenie), 8 -12 % hliníka a 3 % železa. Zaručene bez zinku a niklu. Zubadlá FEELING Cyprium nechladia a pre ..

Rýchly náhľad

Zubadlo stihlo Feeling

(0)
24,50€

Dvakrát lomené zubadlo stihlo od dodávateľa Feeling. patrí medzi zubadlá, ktoré priamo pôsobia na papuľu koňamalá platnička v strede zubadla zabraňuje koňovi presunúť jazyk nad zubadlohrúbka zubadla 18 mm Materiál: nerezová oceľ ..

Rýchly náhľad

Zubadlo stihlo Feeling Cyprium

(0)
29,90€

Patrí medzi zubadlá, ktoré priamo pôsobia na papuľu koňa. Nelomené zubadlá sú ostrejšie ako lomené a čím je zubadlo tenšie, tým silnejšie pôsobí. CYPRIUM 90 - High-tech zliatina s podielom 86 až 90 % medi (príjemná pre kone, podporujúca slinenie), 8 -12 % hliníka a 3 % železa. Zaručene bez zinku a niklu. Zubadlá FEELING Cyprium nechladia a pre kone..

Rýchly náhľad

Zubadlo stihlo Happy Mouth

(0)
42,95€

Dvakrát lomené plastové stihlo vhodné aj pre citlivé kone, od firmy Waldhausen. antialergické, stimuluje tvorbu slín obzvlášť vhodné pre mladé a citlivé kone taktiež pre kone, ktoré odmietajú kovové zubadlá s jablkovou príchuťou s krúžkami z nerezovej ocele Hrúbka 14cm, priemer krúžku 5cm.  ..

Rýchly náhľad

Zubadlo stihlo HKM Shetty

(0)
16,95€

Nerezové zubadlo pre Shetty 12 mm hrubé. Materiál: ušľachtilá oceľ  ..

Rýchly náhľad

Zubadlo stihlo nerezové duté Feeling

(0)
13,20€

Nerezová oceľ. Jemné duté zubadlo o hrúbke 19 mm. Jemné prevedenie zubadla.  ..

Rýchly náhľad

Zubadlo stihlo nerezové HKM 18mm

(0)
14,95€

Zubadlo stihlo je vyrobené z nerezovej ocele. hrúbka zubadla je 18mm..

Rýchly náhľad

Zubadlo stihlo Rainbow HKM

(0)
34,95€

Zubadlo stihlo Rainbow 2 x lomené od HKM. zubadlo má dúhovú farbu vďaka tepelnému spracovaniu krúžky majú priemer 70 mm hrúbka zubadla je 18mm Materiál: nerez..

Rýchly náhľad

Zubadlo stihlo Rainbow HKM

(0)
25,95€

Lomené zubadlo stihlo Rainbow, od HKM. zubadlo má dúhovú farbu vďaka tepelnému spracovaniu krúžky majú priemer 70 mm hrúbka zubadla je 16 mm   Materiál: nerez  ..

Rýchly náhľad

Zubadlo tyčka gumená mäkká Tattini 13,5cm

(0)
12,00€

Zubadlo tyčka potiahnuté mäkkou gumou, vhodné pre jemnohubé kone. Dôležité je správne nastavenie dĺžky lícnic, aby kôň zubadlo nerozžul.  ..

nie je na sklade
Rýchly náhľad

Zubadlo tyčka niklová 13,5cm

(0)
8,70€

Niklové nelomené zubadlo určené pre kone, ktoré nemajú citlivú papuľu  ..

Zobrazenie 1 až 14 z 14 (1 stránok)