Martingaly

 

 

 

 

Mriežka:
Rýchly náhľad

Martingal kožený Kavalkade

(0)
29,50€

Kožený martingal pri správnom použití zabraňuje koňovi príliš vysoko zdvíhať hlavu a pohadzovať s ňou hore alebo dolu.Martingal je vyrobený  v tej najlepšej kvalite kože, vysoko kvalitné spracovanie. - jednoduché použitie- kvalitné kovanie z nehrdzavejúcej ocele- veľkosť Cob/Materiál: koža..

Rýchly náhľad

Martingal kožený Star

(0)
17,95€

Kožený martingal Star za výbornú cenu!Martingal Star je vyrobený z kože. Má nastaviteľnú veľkosť.Martingal zabraňuje koňovi dvíhať hlavu príliš vysoko, alebo pohadzovať s ňou hore a dolu.Veľkosť: Full            ..

Rýchly náhľad

Martingal kožený Waldhausen X-line

(0)
27,95€

Kožený martingal pri správnom použití zabraňuje koňovi príliš vysoko zdvíhať hlavu a pohadzovať s ňou hore alebo dolu.Martingal je vyrobený  v tej najlepšej kvalite kože, vysoko kvalitné spracovanie. - jednoduché použitie - kvalitné kovanie z nehrdzavejúcej ocele - veľkosť Cob/Full Materiál: koža    ..

Rýchly náhľad

Martingalová vidlica Kentaur

(0)
21,70€

Kožená martingalová vidlica s nastaviteľnou veľkosťou, od firmy Kentaur. Martingalová vidlica Kentaur je vyrobená z kvalitnej kože. má nastaviteľnú veľkosť vhodná ku všetkým poprsným remeňom Kentaur k poprsnému remeňu sa pripája pomocou kvalitnej karabíny čierna so strieborným kovaním  hnedá s kovaním zlatej farby   ..

Zobrazenie 1 až 4 z 4 (1 stránok)