Poprsáky

Mriežka:
Rýchly náhľad

Poprsný remeň elastický Kentaur Bremen

(0)
60,00€

Elastický poprsný remeň kombinovaný s kožou, mäkko polstrovaný.                                                                        ..

Rýchly náhľad

Poprsný remeň elastický, niklové kovanie Kentaur Rivas

(0)
57,50€

Veľmi elastický poprsný remeň s niklovým kovaním vyrobený z prvotriednej francúzskej kože, mäkko polstrovaný na hrudníku.                                            ..

Rýchly náhľad

Poprsný remeň elastický, niklové kovanie Kentaur Rivas

(0)
57,50€

Veľmi elastický poprsný remeň s niklovým kovaním vyrobený z prvotriednej francúzskej kože, mäkko polstrovaný na hrudníku.                                          ..

Rýchly náhľad

Poprsný remeň kožený s martingalom Kentaur Leon čierny Full

(0)
183,00€

Veľmi moderný celokožený poprsný remeň s martingalom. Moderný dizajn a prvotriedna kvalita! Mäkko polstrovaný po celej dĺžke, maximálne komfortný. súčasťou poprsného remeňa je odnímatelná martingalová vidlica. Zabraňuje kĺzaniu sedla dozadu.                ..

Rýchly náhľad

Poprsný remeň s martingalom kožený Kentaur Napoli

(0)
99,20€

Celokožený poprsný remeň s martingalovou vidlicou vyrobený z prvotriednej francúzskej kože, mäkko polstrovaný po celej dĺžke.                                              ..

Rýchly náhľad

Poprsný remeň s martingalom Kavalkade Caya

(0)
95,00€

Kvalitný 5bodový poprsný remeň Kavalkade Caya je vyrobený z prvotriednej mäkkej kože.  zabraňuje, aby sedlo neskĺzlo dozadu  anatomicky tvarovaný pre mimoriadny komfort koňa kombinovaný s 5 bodovým upínaním na kohútiku aj po bokoch  koža je v kombinácii s elastickým materiálom kovanie a pracky sú čiernom prevedení ..

Rýchly náhľad

Poprsný remeň s martingalom kožený Kavalkade

(0)
86,34€

Poprsný remeň Kavalkade je vyrobený z prvotriednej mäkkej kože.  zabraňuje, aby sedlo pri jazdení neskĺzlo dozadu  je celokožený, pevný a mäkko polstrovaný multinastaviteľný kovanie a pracky sú niklové  súčasťou poprsného remeňa je odnímatelná martingalová vidlica  upínanie o sedlo s pomocou praktických kara..

Rýchly náhľad

Poprsný remeň s martingalom QHP

(0)
44,95€

Poprsný remeň s martingalovou vidlicou je vyrobený z kvalitnej kože, od firmy QHP. zabraňuje, aby sedlo neskĺzlo dozadu súčasťou poprsného remeňa je odnímatelná martingalová vidlica kovanie je v striebornej farbe je nastaviteľný dvojbodové uchopenie o sedlo pomocou karabín farba čierna Materiál: koža, polypropylén..

Rýchly náhľad

Poprsný remeň s martingalom v kombinácii s podbrušníkom Kavalkade SecureX

(0)
269,00€

Poprsný remeň s okopávacím podbrušníkom  SecureX je vyrobený z prvotriednej kože.  zabraňuje, aby sedlo neskĺzlo dozadu  moderný dizajn a prvotriedna kvalita! predĺžený tvar podbrušníka na hrudi umožní bezpečné skákanie je celokožený, anatomický tvarovaný mäkko polstrovaný, maximálne komfortný  má všité gumy, ..

Zobrazenie 1 až 9 z 9 (1 stránok)