Poprsáky

Mriežka:
Rýchly náhľad

Ozdoba na poprsný remeň Leyla

(0)
11,90€

Ozdobná časť sa lepí na poprsák suchým zipsom. Ladí s ozdobou na čelenke uzdečy...

Rýchly náhľad

Poprsný remeň elastický Kentaur Bremen

(0)
60,00€

Elastický poprsný remeň kombinovaný s kožou, mäkko polstrovaný.                                                                        ..

Rýchly náhľad

Poprsný remeň elastický, niklové kovanie Kentaur Rivas

(0)
57,50€

Veľmi elastický poprsný remeň s niklovým kovaním vyrobený z prvotriednej francúzskej kože, mäkko polstrovaný na hrudníku.                                          ..

Rýchly náhľad

Poprsný remeň s martingalom kožený Kentaur Napoli

(0)
99,20€

Celokožený poprsný remeň s martingalovou vidlicou vyrobený z prvotriednej francúzskej kože, mäkko polstrovaný po celej dĺžke.                                              ..

Rýchly náhľad

Poprsný remeň elastický, niklové kovanie Kentaur Rivas

(0)
57,50€

Veľmi elastický poprsný remeň s niklovým kovaním vyrobený z prvotriednej francúzskej kože, mäkko polstrovaný na hrudníku.                                            ..

Rýchly náhľad

Poprsný remeň kožený s martingalom Kavalkade EveryDay

(0)
119,50€

Jednoduché a rýchle nastavenie s vynikajúcim komfortom ponúka nový poprsný remeň EveryDay od Kavalkade.trojbodový poprsník z naolejovanej kožes mäkkým polstrovaním v oblasi kohútika, ktoré zabraňuje odieraniu hrivypozdĺž ramien má dvojité elastické vložky pre dostatočnú voľnosť pohybu koňa bez toho, aby sa sedlo posúvalo dozaduhrudný pás sa nasta..

Rýchly náhľad

Poprsný remeň s martingalom Dekor Kavalkade

(0)
99,00€

Celokožený 3-bodový poprsný remeň Dekor je vyrobený z prvotriednej mäkkej kože. zabraňuje, aby sedlo pri jazdení neskĺzlo dozadu je celokožený, pevný a mäkko polstrovanýmultinastaviteľnýkovanie a pracky sú niklové súčasťou poprsného remeňa je odnímatelná martingalová vidlica upínanie o sedlo s pomocou praktických ..

Rýchly náhľad

Poprsný remeň s martingalom Kavalkade Caya

(0)
109,00€

Kvalitný 5bodový poprsný remeň Kavalkade Caya je vyrobený z prvotriednej mäkkej kože.  zabraňuje, aby sedlo neskĺzlo dozadu  anatomicky tvarovaný pre mimoriadny komfort koňa kombinovaný s 5 bodovým upínaním na kohútiku aj po bokoch  koža je v kombinácii s elastickým materiálom kovanie a pracky sú čiernom prevedení ..

Rýchly náhľad

Poprsný remeň s martingalom Kavalkade Leyla

(0)
115,00€

5-bodový poprsák so suchým zipsom pre vymeniteľné ozdobné časti, ktoré ladia s uzdečkou Leylamá úzky strih a dá sa niekoľkokrát dĺžkovo nastaviťvyrobený z kvalitnej jemnej kožes elastickým časťamiviacnásobne nastaviteľnéveľkosť Cob/Fullozdobné časti možno dokúpiť  (16990) podľa ozdoby na čelenke uzdečkyMateriál: koža..

Rýchly náhľad

Poprsný remeň s martingalom Kentaur Napoli

(0)
120,90€

Celokožený poprsný remeň s martingalovou vidlicou, od renomovaného výrobcu Kentaur. Poprsný remeň Kentaur Napoli je vyrobený z prvotriednej francúzskej kože.- zabraňuje, aby sedlo skĺzlo dozadu- mäkko polstrovaný po celej dĺžke- je celokožený- kovanie a pracky sú pri čiernej farbe niklové a pri hnedých farbách mosadzné- upínanie o sedlo s pomocou p..

Rýchly náhľad

Poprsný remeň s martingalom kožený Kavalkade

(0)
86,34€

Poprsný remeň Kavalkade je vyrobený z prvotriednej mäkkej kože.  zabraňuje, aby sedlo pri jazdení neskĺzlo dozadu  je celokožený, pevný a mäkko polstrovaný multinastaviteľný kovanie a pracky sú niklové  súčasťou poprsného remeňa je odnímatelná martingalová vidlica  upínanie o sedlo s pomocou praktických kara..

Zobrazenie 1 až 11 z 11 (1 stránok)