Anglické

Mriežka:
Rýchly náhľad

Podbrušník Kavalkade Memory-Foam

(0)
49,90€

Podbrušník skokový Kavalkade Memory Foam je vyrobený z mäkkého materiálu, pamäťovej peny.  - optimálne sa prispôsobí koňovi  - po použití sa vráti do pôvodného stavu  - je anatomicky tvarovaný  - s nerezovým kovaním  - v strede má krúžok na uchytenie poprsného remeňa, alebo prevlečiek  - ja jednej strane má gum..

Rýchly náhľad

Podbrušník drezúrny Atlanta Horze

(0)
49,95€

Anatomicky tvarovaný drezúrny podbrušník s obojstrannou gumou a syntetickou kožušinou od výrobcu Horze. mäkko polstrovaný kožušinou po celej dĺžke, ktorú možno odlepiť (suchý zips) výplň zo špeciálnej peny, ktorá používaním nestráca tvar; vystužený nylonom, čo zaručuje, že po používaní nezmení svoju dĺžku.elastické konce uľahčujú nastaven..

Rýchly náhľad

Podbrušník drezúrny Economic Waldhausen

(0)
14,95€

Ľahký drezúrny podbrušník od firmy Waldhausen. s pútkom po oboch stranách pre zabezpečenie správnej polohy podbrušníkabez elstickej gumyMateriál: 100% polyester                                     &..

Rýchly náhľad

Podbrušník drezúrny Horze Dakota

(0)
34,95€

Ergonomicky tvarovaný drezúrny podbrušník Dakota ponúka maximálny komfort a odolnosť.  ergonomicky tvarovaný obojstranné elastické gumynerezové valčekové pracky z nehrdzavejúcej ocelestredový D-krúžokfarba hnedá                        ..

Rýchly náhľad

Podbrušník drezúrny Kavalkade Comfort

(0)
118,90€

Drezúrny podbrušník Comfort  z mäkkej kože sa pohodlne prichytí k telu každého koňa a je mimoriadne mäkký. jeho anatomicky tvar ľahko sleduje každý pohyb a poskytuje koňovi dostatočnú voľnosť pohybu rozmerovo stabilný  s nerezovým kovaním  v strede má krúžok na uchytenie poprsného remeňa, alebo prevlečiek ..

Rýchly náhľad

Podbrušník drezúrny Kavalkade Memory-Foam

(0)
65,90€

Podbrušník Kavalkade Memory Foam je vyrobený z mäkkého materiálu, pamäťovej peny.  - optimálne sa prispôsobí koňovi  - po použití sa vráti do pôvodného stavu  - je anatomicky tvarovaný  - s nerezovým kovaním  - v strede má krúžok na uchytenie poprsného remeňa, alebo prevlečiek  - na oboch stranách má gumy ..

Rýchly náhľad

Podbrušník drezúrny s kožušinou Kavalkade Forest

(0)
139,90€

Drezúrny podbrušník Foster Comfort so syntetickou kožušinou je vyrobený z naolejovanej kože. Ideálne pre kone, ktoré sú citlivejšie v oblasti žalúdka. veľmi pružný a odolnýanatomicky tvarovaný so širokou prsnou doskous obojstrannou gumou a D-krúžkomumelá kožušina sa dá stiahnuť pomocou suchého zipsu a opraťMateriál: Olejovaná koža, umelá kožuš..

Rýchly náhľad

Podbrušník kožený QHP Anatomical

(0)
84,00€

Skokový kožený podbrušník  z kvalitnej hovädzej kože.Anatomicky tvarovanýTvar podbrušníka poskytuje väčšiu slobodu pohybuZlepšuje výkon a môže znižovať asymetrické pohybyMäkko polstrovanýZabraňuje alebo znižuje oder kvôli stabilnej poloheŠiroká stredná časť rovnomerne rozdeľuje tlakkrúžky na oboch stranách a jeden v stredepo oboch stranách má..

Rýchly náhľad

Podbrušník okopávací Kavalkade "Soft'n Safe"

(0)
135,90€

Podbrušní Kavalkade  je vyrobený z kvalitnej kože.  - anatomicky tvarovaný  - mäkko polstrovaný po celej dĺžke  - výplň zo špeciálnej peny, ktorá používaním nestráca tvar  - vystužený nylonom, čo zaručuje, že po používaní nezmení svoju dĺžku  - po oboch stranách má všité elastické gumy, ktoré slúžia na lepš..

Rýchly náhľad

Podbrušník s gumou Memory Comfort Kavalkade

(0)
69,90€

Skokový podbrušník je v oblasti hrudníka mimoriadne široký, aby sa optimalizovalo rozdelenie tlaku pre koňa.prispôsobí koňovi  po použití sa vráti do pôvodného stavu  zmierňuje tlak na nerovnosti koňa je anatomicky tvarovaný rozmerovo stabilný  s nerezovým kovaním  v strede má krúžok na uchytenie poprsného remeňa, al..

Rýchly náhľad

Podbrušník s gumou neoprénový

(0)
34,95€

Podbrušník skokový  je vyrobený z mäkkého neoprénového materiálu, je tvarovaný a na jednej strane má všité gumy pre ľahšie dotiahnutie. Podbrušník je ozdobne prešitý nylonom.                                   ..

Rýchly náhľad

Podbrušník skokový Horze Atlanta

(0)
59,95€

Anatomicky tvarovaný skokový podbrušník s obojstrannou gumou a syntetickou kožušinou od výrobcu Horze.mäkko polstrovaný kožušinou po celej dĺžke, ktorú možno odlepiť (suchý zips)výplň zo špeciálnej peny, ktorá používaním nestráca tvar;vystužený nylonom, čo zaručuje, že po používaní nezmení svoju dĺžku.elastické konce uľahčujú nastavenie na oboch st..

Rýchly náhľad

Podbrušník skokový Kavalkade Comfort

(0)
129,80€

Drezúrny podbrušník Comfort  z mäkkej kože sa pohodlne prichytí k telu každého koňa a je mimoriadne mäkký.jeho anatomicky tvar ľahko sleduje každý pohyb a poskytuje koňovi dostatočnú voľnosť pohyburozmerovo stabilný s nerezovým kovaním v strede má krúžok na uchytenie poprsného remeňa, alebo prevlečiek na oboch stranách..

Rýchly náhľad

Podbrušník skokový Kavalkade Forest

(0)
135,50€

Dlhý opasok Foster Comfort je vyrobený z prvotriednej olejovanej kože. Koža je počas procesu opaľovania nasiaknutá olejom, aby bola hladšia a odolnejšia. Olej tak môže preniknúť oveľa hlbšie do pórov kože, ako keby sa olejovanie vykonávalo až v hotovom stave. To výrazne zaisťuje, že koža je odolnejšia a zostáva pružná v strednodobom horizonte. Koža..

Rýchly náhľad

Podbrušník skokový Kavalkade Forest Comfort

(0)
149,90€

Skokový podbrušník Foster Comfort so syntetickou kožušinou je vyrobený z naolejovanej kože. Ideálne pre kone, ktoré sú citlivejšie v oblasti žalúdka. veľmi pružný a odolný anatomicky tvarovaný so širokou prsnou doskou s obojstrannou gumou a D-krúžkom umelá kožušina sa dá stiahnuť pomocou suchého zipsu a oprať Mate..

Zobrazenie 1 až 15 z 15 (1 stránok)