Tlmiace podložky

Mriežka:
Rýchly náhľad

Podložka pod sedlo Kaval-Top

(0)
44,00€

Tlmiaca podložka pod sedlo Kaval-Top so špičkovou technológiou odpruženia. anatomicky strihaná, našitá výstelka z bunkovej gumy leží presne pod rolkami sedla a zaisťuje pevné uchyteniesedlo sa pri jazde nešmýkakomorovýveľmi dobré vyrovnanie tlakumožno prať do 30 °CMateriál: bavlna, bunková guma          ..

Rýchly náhľad

Podložka pod sedlo korekčna HKM

(0)
79,20€

Tlmiaca podložka pod sedlo s prírodným baranom od firmy HKM.je podšitá prírodnou kožušinou po celej dĺžkeanatomicky tvarovanávymeniteľné vložky pre optimálne nastavenie sedla 12 plstených vložiek a 4 vložky z pamäťovej penyúčinne tlmí nárazy a chráni chrbát koňapo bokoch má úchyty na sedlovhodná pod anglické sedlámožno prať v práčke na 30..

Rýchly náhľad

Podložka pod sedlo tlmiaca IRH GO Star

(0)
21,95€

Tlmiaca podložka pod sedlo je vyrobená z pevného bavlneného materiálu kombinovaného so syntetickou kožušinou. účinne tlmí nárazy na chrbát koňa pri jazdeníkomfortný dizajn a výborné sadnutie pod sedlopod sedlom sa nešmýka a zároveň poskytuje ochranu pre chrbát vášho koňa možno prať v práčkeponuka rôznych fariebMateriál: 100..

Rýchly náhľad

Podložka pod sedlo tlmiaca Memory foam

(0)
44,40€

Efektívna podložka pod sedlo. táto špeciálna podložka je vyrobená z pamäťovej peny a z odolného vrchného materiálu pamäťová pena účinkuje ako tlmiaci prvok, ktorý vyplní priestor medzi sedlom a koňom presne podľa potreby, čím stabilizuje sedlo poskytuje optimálne prispôsobenie sa tvaru sedla a chrbta koňa, lepšie rozloženie tlak..

Rýchly náhľad

Podložka pod sedlo tlmiaca Riding World

(0)
22,90€

Tlmiaca podložka pod sedlo je vyrobená z pevného bavlneného materiálu kombinovaného so syntetickou kožušinou.  účinne tlmí nárazy na chrbát koňa pri jazdení komfortný dizajn a výborné sadnutie pod sedlo  je priedušná  pod sedlom sa nešmýka a zároveň poskytuje ochranu pre chrbát vášho koňa  možno prať..

Rýchly náhľad

Podložka tlmiaca pod sedlo Acavallo Piuma Air-Release Double Riser

(0)
50,90€

Extra ľahká anatomicky tvarovaná tlmiaca podložka vyrobená z ľahkého termoplastického materiálu, nízkoprofilová, so zosilnenou prednou aj zadnou časťou (risery). Vysoko účinná, poskytne chrbtu koňa skvelú ochranu a má šikovný systém odvetrávania a privádzania vzduchu. Netoxický a šetrný materiál k životnému prostrediu, odolný aj voči vysokým te..

Zobrazenie 1 až 6 z 6 (1 stránok)