Tlmiace podložky

Mriežka:
Rýchly náhľad

Podložka pod sedlo Kaval-Top

(0)
44,00€

Tlmiaca podložka pod sedlo Kaval-Top so špičkovou technológiou odpruženia. anatomicky strihaná, našitá výstelka z bunkovej gumy leží presne pod rolkami sedla a zaisťuje pevné uchyteniesedlo sa pri jazde nešmýkakomorovýveľmi dobré vyrovnanie tlakumožno prať do 30 °CMateriál: bavlna, bunková guma          ..

Rýchly náhľad

Podložka pod sedlo Kavalkade korekčná

(0)
125,50€

Podložka pod sedlo s jahňacou kožou je ideálna na jazdenie. Na rozdiel od štandardnej podsedlovej podložky má táto podložka predné a zadné vrecká, ktoré možno individuálne vypolstrovať, aby sa sedlo vyvážilo.Ovčia koža je antialergická a antiseptická. To znamená, že aj kone s citlivou pokožkou môžu nosiť sedlovú podložku. Okrem toho jahňacia koža p..

Rýchly náhľad

Podložka pod sedlo tlmiaca Memory foam

(0)
44,40€

Efektívna podložka pod sedlo. táto špeciálna podložka je vyrobená z pamäťovej peny a z odolného vrchného materiálu pamäťová pena účinkuje ako tlmiaci prvok, ktorý vyplní priestor medzi sedlom a koňom presne podľa potreby, čím stabilizuje sedlo poskytuje optimálne prispôsobenie sa tvaru sedla a chrbta koňa, lepšie rozloženie tlak..

nie je na sklade
Rýchly náhľad

Podložka pod sedlo tlmiaca Memory foam Kentaur

(0)
79,20€

Tlmiaca podložka Memory foam pod skokové sedlá, od firmy Kentaur. lemovaná pravým barančekom vyrobená z pamäťovej peny, ktorá sa pri kontakte s telesným teplom pružne prispôsobuje anatómii tela sedlová podložka z pamäťovej peny nevytvára protitlak, ale stabilizuje sedlo v optimálnej polohe a rovnomerne rozkladá tlak sedla na chrbát k..

Rýchly náhľad

Podložka pod sedlo tlmiaca Riding World

(0)
21,95€

Tlmiaca podložka pod sedlo je vyrobená z pevného bavlneného materiálu kombinovaného so syntetickou kožušinou.  účinne tlmí nárazy na chrbát koňa pri jazdení komfortný dizajn a výborné sadnutie pod sedlo  je priedušná  pod sedlom sa nešmýka a zároveň poskytuje ochranu pre chrbát vášho koňa  možno prať..

Zobrazenie 1 až 5 z 5 (1 stránok)