Gelové podložky

Mriežka:
Rýchly náhľad

Gelová podložka pod sedlo

(0)
37,00€

Gélová podložka  účinne tlmí nárazy na konský chrbát môže sa použiť priamo na konskom chrbte zmenšuje priestor zabratý medzi sedlom a konským chrbtom je protišmyková a zabezpečuje, že sedlo drží na svojom mieste šesťuholníková štruktúra gélu zabezpečuje udržanie vzduchových zásob medzi konským chrbtom a sedlom, čo zvyšuje efektiv..

Rýchly náhľad

Gelová podložka pod sedlo

(0)
47,90€

Gélová podložka pod anglické sedlo.účinne tlmí a rozkladá nárazy na konský chrbátmôže sa použiť priamo na konskom chrbteje protišmyková a zabezpečuje, že sedlo drží na svojom miesteperforácia podložky zabezpečuje priedušnosťvhodná pod všetky typy anglických sedielmožno prať v práčke na 30 ° C.čierna  ..

Rýchly náhľad

Gelová podložka pod sedlo Basic

(0)
44,95€

  Gélová podložka pod anglické sedlo od firmy Waldhausen. účinne tlmí a rozkladá nárazy na konský chrbát môže sa použiť priamo na konskom chrbte je protišmyková a zabezpečuje, že sedlo drží na svojom mieste perforácia podložky zabezpečuje priedušnosť vhodná pod všetky typy anglických sediel možno prať v práčke na 30 ° C. č..

nie je na sklade
Rýchly náhľad

Gelová podložka pod sedlo vykrojená čierna

(0)
52,50€

Gelová podložka je uzavretá v umývatelnom neoprénovom obale. Má výborné tlmiace a protišmykové účinky na chrbát koňa. Je vykrojená a dobre sadne aj na koňa s vyšším kohútikom.          ..

Zobrazenie 1 až 4 z 4 (1 stránok)