Ušane

Mriežka:
Rýchly náhľad

Maska proti hmyzu UltraShield Ex Absorbine

(0)
37,00€

Revolučná maska z veľmi jemnej, ľahučké a napriek tomu neuveriteľne pevnej sieťoviny. Patentovaný materiál RIP-SHIELD ®) je odolný proti roztrhnutiu. Jemná sieťovina zo šedého materiálu odráža teplo, poskytuje perfektnú UV ochranu, odoláva roztrhnutiu a dokonale chráni aj pred tým najmenším hmyzom. Zároveň sa ale jedná o masku sa zatiaľ naj..

Rýchly náhľad

Ušaňa so strapcami Horze

(0)
8,80€

Ušaňa so strapcami slúži ako ochrana hlavy koňa pred dotieravým hmyzom. uši sú z mäkkej sieťoviny zapínanie na suchý zips Materiál: 100% polyester..

Rýchly náhľad

Maska proti hmyzu Bonnet Waldhausen

(0)
26,95€

Kvalitná, ochranná sieťka proti lietajúcemu hmyzu na hlavu koňa Bonnet s UV ochranou  je vhodná aj na celodenný pobyt vo výbehu. chráni citlivé oči a uši koňa pred dotieravým hmyzom kvalitný pevný materiál, odolný proti roztrhnutiu veľmi dobrý strih, ktorý výborne sadne na hlavu koňa a dobre drží tvar s predĺžením až na nos,&n..

Rýchly náhľad

Maska proti hmyzu HKM

(0)
15,95€

Maska na hlavu koňa od firmy HKM. účinne ochraňuje celú hlavu koňa pred dotieravým hmyzom je vzdušná, ľahká vhodná aj na jazdenie zapínanie na suchý zips možno prať v práčke na 30 stupňov vhodné pre sušičky Materiál:  100% polyester  ..

Rýchly náhľad

Maska proti hmyzu Horze

(0)
10,95€

Odolná a pohodlná sieťka proti hmyzu na hlavu koňa určená do výbehu. je vyrobená z mäkkej polyesterovej sieťoviny  účinne ochráni hlavu Vášho koňa pred otravným hmyzom zapína sa s pomocou suchého zipsu je lemovaná flísom odolná voči počasiu ochrana proti UV žiareniu možnosť prať v pračke vo vlažnej vode, natiahnite ..

Rýchly náhľad

Maska proti hmyzu Horze Zebra

(0)
16,95€

Ochranná sieťka proti lietajúcemu hmyzu na hlavu koňa Horze  je vhodná aj na celodenný pobyt vo výbehu. chráni citlivé oči a uši koňa pred doterným hmyzom zebrový vzor zmätie hmyz, ktorý sa nepriblíži veľmi dobrý strih, ktorý výborne sadne na hlavu koňa na hlave si drží svoj tvar s predĺžením až na nos, vďaka čomu sú chránen..

Rýchly náhľad

Maska proti hmyzu Skinny elastická

(0)
22,95€

Komfortná ochrana proti dotieravému hmyzu pre citlivé konské oči a uši. Maska na hlavu koňa je vyrobená z mäkkého elastického materiálu, od firmy Waldhausen. účinne ochraňuje celú hlavu koňa pred dotieravým hmyzom je vzdušná, ľahká a tvarovaná jemný materiál s elastanom zaisťuje dokonalé a pohodlné nosenie je..

Rýchly náhľad

Maska proti hmyzu UltraShield 2018

(0)
36,00€

Najnovší dizajn masky proti hmyzu predstavuje nový štandard masiek. Vďaka použitiu high-tech materiálov, pôvodne vyvinutých pre funkčné oblečenie športovcov v najnáročnejších podmienkach, môžete teraz v sezóne hmyzu udržať svoje kone v chlade, suchu a komforte. Táto pohodlná tkanina skvele odvádza vlhkosť a pruží len v dvoch smeroch, vďaka čomu dob..

Rýchly náhľad

Maska proti hmyzu UltraShield EX

(0)
37,00€

Revolučná maska z veľmi jemnej, ľahučkej aj napriek tomu neuveriteľnej pevnej sieťoviny Absorbine UltraShield. Patentovaný materiál RIP-SHIELD ® odolný proti roztrhaniu. Jemná sieťovina zo šedého materiálu odráža slnečné lúče, poskytuje perfektnú UV ochranu, odoláva roztrhaniu a dokonale chráni i pred tým najmenším hmyzom. ..

Rýchly náhľad

Maska proti hmyzu Waldhausen Premium

(0)
24,95€

Sieťka na hlavu koňa proti hmyzu s UV ochranou, od výrobcu Waldhausen. kombinácia jemného elastického a sieťového materiálu zapínanie na suchý zips pre lepšie prispôsobenie polstrovaná mäkkým plyšom nad nozdrami, okolo uší a za ušami  s otvorom pre ofinu..

Rýchly náhľad

Sieťka proti hmyzu na nos koňa AWA čierna Full

(0)
8,95€

Ochranná sieťka proti lietajúcemu hmyzu na nos. Ľahko sa upína na uzdečku.Jemná čierna nylonová tkanina účinne ochraňuje nos koňa. Veľkosť: full            ..

Rýchly náhľad

Ušane s kvietkami Tattini Fiori

(0)
15,00€

Ušane s lemom zdobené motívom kvetov, od firmy Tattini.          ..

Rýchly náhľad

Ušane s lemom Equi-Théme High-Class

(0)
12,50€

Bavlnené ušane s trojuholníkovým priestorom na výšivku. Uši, háčkovaná časť a špagát z bavlny. Ponuka v širokom spektre farieb v rovnakom prevedení ako podsedlové dečky Equi-Théme.                                  ..

Rýchly náhľad

Ušaňa FP Hexagon

(0)
19,50€

Elegantná ušaňa FP Hexagon, od Fair Play.ochrana pred hmyzomručne hačkovanázdobená kontrastnýmlemom uši z mäkkého, elastického materiálumožno ju prať v práčke pri 30°Cveľkosť Fullhodí sa ku plstenke Hexagon veľkosť FullMateriál: 100% bavlna , uši:100% polyester                ..

Rýchly náhľad

Ušaňa FP Hexagon Arrov

(0)
27,95€

Elegantná ušaňa FP Hexagon Arrov, od Fair Play. ochrana pred hmyzom ručne hačkovaná zdobená lesklým lemom  uši z mäkkého, elastického materiálu možno ju prať v práčke pri 30°C veľkosť Full hodí sa ku plstenke Hexagon Arrovveľkosť Full Materiál: 100% bavlna , uši:100% polyester..

Zobrazenie 1 až 15 z 32 (3 stránok)