Ostatné

Mriežka:
Rýchly náhľad

Placka na poníka kompletná AWA Kids čierna 15"

(0)
99,95€

Ideálna štartovacia sada pre najmenších jazdcov a ich poníky. Placka na poníka je vyrobená z odolného syntetického materiálu, ktorý sa ľahko čistí a ošetruje.   výborne sadne na rôzne typy poníkov  je bezpečná a pohodlná pre najmenších jazdcov  má mäkko prešívané posedlie  na kohútiku je úchyt na držanie  k..

Rýchly náhľad

Poťah na posedlie Horze Harleigh

(0)
69,95€

Poťah na posedlie aglického sedla vyrobený z pravej jahňacej kožušiny, pre optimálne pohodlie jazdca! Jednoduché zapínanie vďaka gumičkám a nastaviteľnej dotykovej pásky.  V zime hreje a v lete chladí. Hodí sa na anglické sedlá vo veľkostiach: 16 "(42 cm) - 18" (46 cm)...

Rýchly náhľad

Sedlo na shetty Funny Horses HKM

(0)
112,95€

Syntetické sedlo pre najmenších jazdcov, vo veľkosti na poníka.vyrobené z umelej kože, s posedlím so syntetického semišus remienkom na pridržiavaniekolenné opierky sú na suchý zips pre optimálne prispôsobeniesúčasťou sedla sú nylonové strmeňové remene (100 cm) so strmeňmi, podbrušník (50 cm) veľkosť posedlia 12"..

Rýchly náhľad

Výplň do sedla EASY CHANGE RISER SYSTEM

(0)
89,95€

EASY-CHANGE ™RISER SYSTEM umožňuje lepšie dopasovanie sedlových vankúšov pomocou podložiek, ktoré sa vkladajú do pripravených vreciek v hornej časti sedlového vankúša. Podložky sa vkladajú do troch sektorov: predná časť, stredná a zadná časť. Týmto možno sedlo lepšie prispôsobiť tvaru konského chrbta. BALÍK  EASY-CHANGE ™RISER SYSTEM obsahu..

Zobrazenie 1 až 4 z 4 (1 stránok)