Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /web/htdocs5/nynahrsk/home/www/system/library/so_social/src/service/Google_Utils.php on line 58

Sedlá

Mriežka:
Rýchly náhľad

Placka na poníka kompletná AWA Kids čierna 15"

(0)
99,95€

Ideálna štartovacia sada pre najmenších jazdcov a ich poníky. Placka na poníka je vyrobená z odolného syntetického materiálu, ktorý sa ľahko čistí a ošetruje.   výborne sadne na rôzne typy poníkov  je bezpečná a pohodlná pre najmenších jazdcov  má mäkko prešívané posedlie  na kohútiku je úchyt na držanie  k..

Rýchly náhľad

Poťah na posedlie Horze Harleigh

(0)
69,95€

Poťah na posedlie aglického sedla vyrobený z pravej jahňacej kožušiny, pre optimálne pohodlie jazdca! Jednoduché zapínanie vďaka gumičkám a nastaviteľnej dotykovej pásky.  V zime hreje a v lete chladí. Hodí sa na anglické sedlá vo veľkostiach: 16 "(42 cm) - 18" (46 cm)...

Rýchly náhľad

Sedlo detské Waldhausen

(0)
99,95€

Ľahké sedlo pre malých jazdcov. mäkké polstrovaniepredný a zadný vyšší okraj pre dobré prispôsobeniepogumovaný remienok na držaniešírka komory je premenlivá nastaviteľnou sedlovou podložkounastaviteľné pásky na suchý zips na prednej stranenylonové popruhy na podbrušníkvrátane strmeňových remeňov, podbrušníka a strmeňovDĺžka podbrušníka: p..

Rýchly náhľad

Sedlo detské Wintec

(0)
189,95€

Syntetické sedlo Wintec je pohodlné, ľahké a vhodné na akéhokoľvek koňa, alebo poníka. držadlo na bezpečné a pohodlné jazdenie jednoduchá údržba poskytuje podporu pre mladého jazdca zaisťuje správne jazdecké návyky od prvého dňa jazdenia vhodné do 7.rokovVeľkosť: 13"/33cm..

Rýchly náhľad

Sedlo na shetty Funny Horses HKM

(0)
112,95€

Syntetické sedlo pre najmenších jazdcov, vo veľkosti na poníka.vyrobené z umelej kože, s posedlím so syntetického semišus remienkom na pridržiavaniekolenné opierky sú na suchý zips pre optimálne prispôsobeniesúčasťou sedla sú nylonové strmeňové remene (100 cm) so strmeňmi, podbrušník (50 cm) veľkosť posedlia 12"..

Rýchly náhľad

Sedlo všestranné WintecLite

(0)
599,95€

Sedlo WintecLite je vhodné pre všetky jazdecké disciplíny, ako aj pre rekreačné jazdenie. je vyrobené z hi-tech materiálu, ktorý je odolný proti poveternostným vplyvom nenáročná údržba –v prípade zašpinenia stačí sedlo umyť mydlom a vodou, alebo použiť čistič na syntetické sedlá Wintec poskytuje komfort pri jazdení má nízku hm..

Rýchly náhľad

Sedlo všestranné Comfort Waldhausen

(0)
459,95€

Všestranné sedlo Comfort Waldhausen z masívnej kože. Vysoko kvalitné sedlo s vynikajúcim pomerom cena a kvalita. ·        s vymeniteľnou komorou·        kolenné opierky sú z mäkkej, priľnavej kože na suchý zips·        sedlové bočnice ..

Rýchly náhľad

Sedlo všestranné Comfort Waldhausen, pony

(0)
449,95€

Všestranné sedlo Comfort Waldhausen z masívnej kože. Vysoko kvalitné sedlo s vynikajúcim pomerom cena a kvalita. ·        s vymeniteľnou komorou·        kolenné opierky sú z mäkkej, priľnavej kože·        sedlové bočnice sú z trvanlive..

nie je na sklade
Rýchly náhľad

Sedlo všestranné kožené Star Haflinger čierne 18"

(0)
139,95€

Robustné sedlo za výhodnú cenu, prispôsobené na široký chrbát koní plemena Hafling, má kožené kolenné vypchávky, pevné bočnice a kovový krúžok na upevnenie podchvostníka.    ..

Rýchly náhľad

Sedlo všestranné Star 17,5"

(0)
149,95€

Pohodlné, veľmi ľahké sedlo pre jazdca a koňa so širšou komorou. výborné pre začiatočníkovplastová kostra neoprén a syntetická koža pohodlné posedlie s dobrou priľnavosťou kolenné opierky na suchý zips nízke nároky na údržbušírka komory 33cm Veľkosť posedlia:17,5" /44cm..

Rýchly náhľad

Sedlo všestranné syntetické WintecLite Delux

(0)
799,00€

Sedlo WintecLite Delux  je vhodné pre všetky jazdecké disciplíny, ako aj pre rekreačné jazdenie. je vyrobené z hi-tech materiálu, ktorý je odolný proti poveternostným vplyvom nenáročná údržba –v prípade zašpinenia stačí sedlo umyť mydlom a vodou, alebo použiť čistič na syntetické sedlá Wintec priľnavý semišový povrch poskyt..

Rýchly náhľad

Sedlo všestranné Waldhausen 17,5"

(0)
249,95€

Všestranné sedlo Waldhausen je vyrobené zo syntetických materiálov. Výborný pomer ceny a kvality! veľmi pekné a kvalitné prevedenie syntetického sedlo sedlo je veľmi ľahké a nenáročné na údržbu mäkké a pohodlné na jazdenie s možnosťou výmeny komory odnímateľné kolenné opierky väčšej veľkosti na suchý zips veľkosť posedlia 17,5"..

Rýchly náhľad

Sedlo westernové kožené Awa Arizona 13"

(0)
279,95€

Westernové sedlo Arozona je vyrobené z kvalitnej pevnej kože. má posedlie potiahnuté brúsenou kožou pre stabilný sed spodná časť sedla je mäkko polstrovaná  je zdobené kotrastným prešívaním dodávame ako komplet aj s podbrušníkom tmavohnedá farba veľkosť 13"/33cm sedlo dodávame do 7 dní  ..

Rýchly náhľad

Výplň do sedla EASY CHANGE RISER SYSTEM

(0)
89,95€

EASY-CHANGE ™RISER SYSTEM umožňuje lepšie dopasovanie sedlových vankúšov pomocou podložiek, ktoré sa vkladajú do pripravených vreciek v hornej časti sedlového vankúša. Podložky sa vkladajú do troch sektorov: predná časť, stredná a zadná časť. Týmto možno sedlo lepšie prispôsobiť tvaru konského chrbta. BALÍK  EASY-CHANGE ™RISER SYSTEM obsahu..

Zobrazenie 1 až 14 z 14 (1 stránok)