Starostlivosť o kopytá

 

 

 

 

Mriežka:
nie je na sklade
Rýchly náhľad

Balzam na kopytá Leovet Huflab-Oel s biotínom 500ml

(0)
14,75€

Olejový balzám ma kopytá s biotínom od firmy Leovet. prírodné doplnkové látky pre zdravé kopyto  nová prírodná starostlivosť pre každý deň krémový balzan s prírodnými olejmi sa postará o pevné a elastické kopytá transportuje vlhkosť hlboko do rohoviny rýchlo sa vstrebáva až do kapilárneho tkaniva podstatne tlepšuje kvalitu kopý..

Rýchly náhľad

Balzam na poškodené kopytá Topvet 500 ml

(0)
11,95€

Kopytný balzam vhodný pre použitie na poškodené kopytá, od Topvet.-je určený pre kone s poškodenými, suchými a lámavými kopytami- originálna receptúra vyživuje, hydratuje a chráni kopytnú rohovinu pred agresívnym prostredím- kopytá sú po použití zdravé, elastické a pripravené na záťaž- zmes luxusných olejov vďaka obsahu nenasýtených mastných k..

Rýchly náhľad

Balzam na zdravé kopytá Topvet 500 ml

(0)
9,95€

Kopytný balzam vhodný pre použitie na zdravé kopytá, od Topvet. - je určený pre kone so zdravými a nepoškodenými kopytami- originálna receptúra vyživuje, hydratuje a chráni kopytnú rohovinu pred agresívnym prostredím- kopytá sú po použití zdravé, elastické a pripravené na záťaž- zmes luxusných olejov vďaka obsahu nenasýtených mastných kyselín ..

Rýchly náhľad

Decht na kopytá Awa 1kg

(0)
10,95€

Decht z bukového dreva na prevenciu a liečbu hniloby kopyta, od firmy Waldhausen. Kopytný decht je vyrobený z bukového dreva. Chráni pred prenikaním vlhkosti, nečistôt a baktérií. - nanáša sa štetcom, alebo na gáze do miesta hniloby - môže sa používať aj ako prevencia proti hnilobe - vtedy sa nanáša plošne 1 x týždenne do strelky kopýt u..

Rýchly náhľad

Krém na kopytá Huflab-Huf Festiger

(0)
13,95€

Stabilizátor kopýt od firmy Leovet. spevňuje kopyto, minimalizuje vylomenie a opotrebovanie rohoviny ideálne pre kone s popraskanými a krehkými kopytami, nízkymi pätkami, uvoľnenou rohovinou a pre kone bez podkov stena a nášlapná časť kopyta zosilnie umožňuje pevné uloženie podkovy chráni pred rozpadom kopyta ochrana pred opotrebova..

Rýchly náhľad

Mazanie na kopytá s eukalyptom Leovet Huflab-Huf Fett 750ml

(0)
11,45€

Mazanie na kopytá s vavrínom a eukalyptom, od firmy Leovet. podporuje a posilňuje kopytá regeneruje krehkú a prasknutú rohovinu eukalyptový olej podporuje prirodzený rast a pružnosť rýchlo sa absorbuje a zachytáva vlhkosť v kopyte rohovina si zachováva priedušnosť pre krásne a zdravé kopytáobsahuje vevrínový, kokosový, klinčekový a ..

Rýchly náhľad

Olej na poškodené kopytá Topvet

(0)
21,50€

Olej na kopytá Topvet je určený pre kone s poškodenými, suchými a lámavými kopytami.originálna receptúra vyživuje, hydratuje a chráni kopytnú rohovinu pred agresívnym prostredímkopytá sú po použití zdravé, elastické a pripravené na záťažzmes luxusných olejov vďaka obsahu nenasýtených mastných kyselín prirodzeným spôsobom kopytá vyživuje a..

Rýchly náhľad

Sprej na strelku StrahlSerum Leovet

(0)
16,75€

Intenzívna starostlivosť o chodidlá a kopytá pri zápale strelky, od firmy Leovet. Vysoko koncentrované sérum na strelku, k cielenému akútnemu ošetreniu. k cielenému použitiu v akútnych prípadochpôsobí do hĺbky tkaniva, dostane sa do tých najjemnejších trhliniekvytlačí vlhkosť a zastaví hnilobný procesvysušuje strelku tak, aby mohlo dorastať zd..

Rýchly náhľad

Topánka na kopyto Tubbease

(0)
27,95€

Ideálne riešenie pri problémoch s kopytami u koní.Vhodné na rôzne ošetrenia, obklady alebo obväzy. Dokonca aj ošetrenie v tekutej forme sa dá jednoducho naliať do alebo cez celú ponožku, akonáhle sa aplikuje na kopyto.Priedušný materiál umožňuje tekutine vsiaknuť do kopyta, ale aj odtiecť a vyschnúť. Výborná pomôcka pri liečbe poranení a chorôb ako..

Rýchly náhľad

Vložka do kopytnej topánky Tubbease

(0)
8,80€

Vložka Eva sa používa v kombinácii s kopytnou topánkou.Navrhnutá je na umiestnenie do kopytnej topánky pred aplikáciou na kopyto. Vložky do podrážky poskytujú ďalšiu vrstvu pohodlia a znižujú namáhanie citlivých kopýt. Vložky nie sú určené na ťažké alebo dlhodobé používanie. Uvedená cena je za 1 kus.Farba a veľkosťČervená – 140 mmModrá - 155 mmOran..

Zobrazenie 1 až 10 z 10 (1 stránok)