Starostlivosť o srsť

 

 

 

 

Mriežka:
Rýchly náhľad

Bioolej na pokožku Leovet Bio Hautol

(0)
23,65€

Organický kožný olej na ošetrenie pokožky vo zvlášť kritických prípadoch, ako je napríklad letná vyrážka.  prírodné účinné látky, ako je nechtík, mrkva a ľubovník bodkovaný, posilňujú a regenerujú poškodené oblasti pokožky a stimulujú rast vlasov v oblasti lisín tieto prírodné účinné látky majú dlhodobé pozitívne účinky na pokožku a sr..

Rýchly náhľad

Lesk na srsť pre biele kone Leovet Striegel 500ml

(0)
15,75€

Čistenie pre šimla na hrivu, chvost a srsť. na ťažko odstrániteľné fľaky ako sú moč, hnoj, tráva apod po nastriekaní sa dá špina zo srsti ľahko odstrániť zafarbenie zmizne, jasná biela vystúpi a je zintenzívnená bieliacim efektom pravidelným používaním ostávajú srsť , hriva a chvost perfektne ošetrené a chránené pred zafarbením ​O..

Rýchly náhľad

Lesk s kondicionérom Leovet 5 Sterne 550ml

(0)
13,75€

Lesk s kondicionérom na srsť Leovet 5* Sterne zabezpečuje senzačný lesk, ľahké rozčesanie a ochranu pred prachom a špinou.  Obsahuje:  - arginín, ktorý účinne podporuje rast a výživu vlasu  - pentavitin je 100% rastlinný produkt získaný z pšenice, reguluje rovnováhu vlhkosti pokožky a vlasov, zastavuje svrbenie a upokojuje ..

Rýchly náhľad

Lesk s kondicionérom Leovet Mahnenstriegel 550ml

(0)
11,95€

Lesk s kondicionérom Mähnenstriegel na hrivu a srsť, od firmy Leovet. jednoduchá starostlivosť o srsť, hrivu a chvost, ktoré získajú sametový lesk. žiadne pokrútené dlhé chlpy, žiadne rozpletanie! Použitie: Nastriekajte na srsť, hrivu a chvost a vykartáčujte. Účinné látky: Silikón, emulzia, cédrový olej, parfémový olej „seno“ ..

Rýchly náhľad

Šampón na kone KavalWash 500ml

(0)
8,90€

KavalWash šampón je mimoriadne jemný a zvlhčujúci pre jemnú starostlivosť a čistenie. Je šetrný k pokožke. Hriva a chvost sú rozmotané, srsť je úžasne hebká a poddajná! Aplikácia: v masírujte do mokrých vlasov a srsti. Dobre ich umyte a opláchnite čistou vodou. Chráňte pred mrazom.Obsah: 500ml  ..

Rýchly náhľad

Šampón na kone Leovet 5-Sterne

(0)
12,95€

Šampón s obsahom biotínu, od firmy Leovet.poskytuje dlhej srsti objem a leskz dôvodu intenzívnej starostlivosti obsahuje panthenolPoužitie:poriadne vmasírujte do srsti, hrivy a chvosta a spláchnite vodouaj niekoľko kvapiek kvapnutých priamo do vody má uvoľňujúce a čistiace účinkyObsah balenia: 500 ml  ..

Rýchly náhľad

Šampón na kone Leovet Schimmel 500ml

(0)
12,95€

Použitie: na jemné čistenie, ktoré odstráni zafarbenie. Jasná biela opäť vystúpi a je intenzívnejšia. Proteíny z Afrického stromu Moringa zabraňujú ďalšiemu zašpineniu a zafarbeniu až do 2 dní.  ..

nie je na sklade
Rýchly náhľad

Tonikum na hrivu a chvost Leovet Mahneliquid 500ml

(0)
14,95€

Efektívne tonikum na ošetrenie hrivy a chvosta. tonikum so silným účinkom na pokožku pod hrivou a koreňom chvosta pôsobí proti tvorbe lupín, odstraňuje pocit svrbenia a zabraňuje odieraniu dlhých chlpov, vzniku lysín na koreni chvosta a vzniku krátkej nevzhľadnej hrivy účinok močoviny cielene ukľudňuje pokožku a pôsobí ako bariéra proti ď..

Zobrazenie 1 až 8 z 8 (1 stránok)