Starostlivosť o kožu

 

 

 

 

 

 

Mriežka:
Rýchly náhľad

Balzam na kožu Leovet 550ml

(0)
9,95€

Balzam dodáva koži lesklý vzhľad.obnovuje starú kožu denná a jemná starostlivosť bez nadmerného nasýtenia koževhodný na všetku hladkú kožubez minerálnych olejovObsah: 550ml..

Rýchly náhľad

Mazanie na kožu Effax 500ml

(0)
12,40€

Balzám na ošetrenie kože s prísadami presne navrhnutými pre starostlivosť o kožu, ako sú lanolín, vysoko kvalitné oleje a vosky. Balzám na kožu Effax vyživuje a chráni kožu a udržuje ju pevnú s vysokou odolnosťou proti roztrhnutiu. Výrobok je určený na hladkú kožu. Včelí vosk odpudzuje vodu a zanecháva kožu veľmi lesklú. Balzám môžete použi..

Rýchly náhľad

Mydlo na kožu s glycerinom Awa 250 ml

(0)
6,50€

Mydlo na sedla a kožu - glycerínová tyčinka, starý anglický recept. Najlepšia tradičná starostlivosť o kožu. Vyrobené z vysoko kvalitných rastlinných surovín. Čistí a stará sa o kožená sedla a jazdecké doplnky. Použitie: Navlhčite mydlo a utrite handričkou. V prípade potreby použite mäkkú kefu. Opláchnite čistou vodou a vyčistite jemnou handričk..

Rýchly náhľad

Prípravok na kožu Effax Leder Serum+

(0)
14,50€

Effax Leather Serum + je praktický sprej na ošetrovanie kože. Hĺbkový efekt lanolínu a oleja z avokáda udržuje kožu mäkkú a bráni popraskaniu. Dokonca aj najtvrdšia koža sa opäť zjemňuje. Vďaka séru koža odpudzuje vodu a nečistoty. Dodáva koži brilantný lesk a jemnú vôňu. Je okrem iného vhodný na sedlá, uzdečky a iné kožené vybavenie, čalúnenie aut..

Rýchly náhľad

Sprej na kožu Effax Leder - Serum+

(0)
14,40€

Effax Leder-Serum+ udržuje kožu mäkkú a odolnú proti roztrhnutiu vďaka inovatívnemu zloženiu s výživným lanolínom a avokádovým olejom. Vďaka intenzívnej starostlivosti odpudzujúcej vlhkosť je aj tvrdá koža pružná a dodáva jej brilantný lesk a nádhernú vôňu.Použitie: Nanášajte priamo na kožu alebo nanášajte čistou mäkkou handričkou. Nechajte vsi..

Zobrazenie 1 až 5 z 5 (1 stránok)