Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /web/htdocs5/nynahrsk/home/www/system/library/so_social/src/service/Google_Utils.php on line 58

Liečivé prípravky

Mriežka:
Rýchly náhľad

Dezinfekčný krém antibakteriálny Leovet Silbersalbe 150ml

(0)
12,75€

Antibakteriálny ošetrujúci krém s obsahom  striebra. Na jeho základe vytvára odolný povlak, ktorý uvolňuje striebro. Takto rozvíja antiseptické účinky a obmedzuje pôsobenie baktérií.  zvlhčuje a robí pružnou popraskanú kožu pôsobí protizápalovo regeneruje a skľudňuje kožu je vhodný na ošetrenie podlomov obsahuje vysoko ..

Rýchly náhľad

Dezinfekčný sprej 200ml modrý

(0)
10,95€

Proti baktériám, vírusom a hubám.Optimálna ochrana pre ľudí a zvieratá. Nevyhnutný prostriedok na dezinfekciu stajní a príslušenstva. typ prípravku: aerosól (rozprašovač) použitie: dezinfekcia.Aplikácia: Nádobu držte rovno a striekajte zo vzdialenosti 20-30 cm.Účinná látka: kvartérne amóniové zlúčeniny, benzyl-C12-16-alkyldimetyl-, chlori..

Rýchly náhľad

Kurkumínová masť s rakytníkom 100 ml

(0)
8,00€

Kurkumínová masť s rakytníkom pre kone, od značky Topvet. Originálna receptúra vyvinutá na základe najnovších poznatkov modernej fytofarmácie.masť vhodná na zjemnenie a obnovenie pružnosti kože, na podporu hojenia rán, vredov, sarkoidovPoužitie:jemne vmasírujte podľa potreby aj niekoľkokrát dennenikdy neaplikujte do otvorených rán, ale len jemne vo..

Zobrazenie 1 až 3 z 3 (1 stránok)