Chladivé a hrejivé gely

Mriežka:
Rýchly náhľad

Gaštanový gél Topvet

(0)
6,50€

Gaštanový gél Topvet hojí, regeneruje, tlmí opuchy. Vďaka vysokému obsahu výťažku z gaštanu a ďalších aktívnych látok napomáha k regenerácii unavených svalov, kĺbov, šliach a väzov. Napomáha k zníženiu tvorby opuchu v dôsledku úrazu či nadmernej záťaže. Gél pôsobí nielen hojivo ale aj protizápalovo.Návod na použitie:gél aplikujte na pokožku v oblas..

nie je na sklade
Rýchly náhľad

Gel na kĺby a šľachy Leovet Cold pack plus

(0)
14,50€

Chladiaci gél s arnikou, rozmarínom a Aloe Vera, pre pevnejšie zdravie, od firmy Leovet. 500ml balenie. Chladiaci gél Leovet Cold pack plus v praktickom 500ml balení s pumpičkou. Arnika a rozmarín má priaznivé účinky na nervy, zmysly, kĺby a celé svalstvo oživuje a uvoľňuje kombinácia vysoko účinných prírodných látok s Aloe Vera prospiev..

Rýchly náhľad

Kostihojový gél Topvet

(0)
6,50€

Kostihojový gél Topvet hojí a regeneruje kĺby a svaly. Vďaka vysokému obsahu alantoinu chráni kožu a urýchľuje hojenie. Kostihoj tlmí opuchy a znižuje bolesť. Používa sa k regenerácii pomliaždených a unavených kĺbov, šliach, väzov a svalov.Návod na použitie:gél aplikujte na pokožku v oblasti postihnutého miesta po záťaži alebo v prípade p..

Rýchly náhľad

Pozáťažový chladivý gél Topvet

(0)
10,50€

Pozáťažový chladivý gél od firmy Topvet urýchľuje regeneráciu po záťaži.masážna bylinná kompozícia vo forme balzamu s vysokým obsahom rastlinných extraktov a silícmasáž sa prevádza po náročnom fyzickom výkone pri únave a stuhnutých väzoch, svaloch a kĺbochvyužitie nájde u športových, pracovných ale aj rekreačných konígél je možn..

Zobrazenie 1 až 4 z 4 (1 stránok)