Stierky

Mriežka:
Rýchly náhľad

Špongia v tvare koňa

(0)
1,20€

Špongia v tvare koňa sa môže použiť v domácnosti aj v stajni.    ..

Rýchly náhľad

Špongia veľká na srsť

(0)
1,20€

Špongia uľahčí prácu pri kúpaní koňa. je vhodná na šampónovanie ponúkame rôzne farby (žltú, červenú, ružovú, svetlomodrú, modrú) veľkosť 20x10x5cm                            ..

Rýchly náhľad

Stierka na pot Awa

(0)
2,95€

Plastová stierka na koňa  oblúková, s praktickou rúčkou používa sa na odstránenie prebytočnej vody zo srsti koňa, napr. po osprchovaní veľkosť 24 cm x 22 cm farba čierna Materiál: plast , guma        ..

Rýchly náhľad

Stierka na pot Excellent

(0)
5,70€

Plastová stierka na pot Excellent s efektívnym dizajnom.·         prispôsobuje sa telu s jedinečným „mäkkým okrajom“. ·         technika mäkkých hrán ľahko a efektívne odstraňuje pot, vodu a nečistoty. Materiál: polyurethán..

Rýchly náhľad

Stierka na pot kovová

(0)
5,95€

Hladká stierka na pot a vodu s rukoväťami je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele. dá sa použiť plošne oboma rukami, alebo v ohnutom stave v tvare slzičky jednoručne má zaoblené hrany rukoväte sú z plastového materiálu ideálna na zotieranie potu po jazde alebo vody po kúpaní rozmer: 78cmx 3,80cm         ..

Rýchly náhľad

Stierka na pot PVC s rúčkou

(0)
3,39€

Plastová stierka na koňa. oblúková, s praktickou rúčkou používa sa na odstránenie prebytočnej vody zo srsti koňa, napr. po osprchovaní Materiál: plast                                     &nb..

Zobrazenie 1 až 6 z 6 (1 stránok)