Šporne

 

 

 

Mriežka:
Rýchly náhľad

Remienky do šporní Horze

(0)
7,95€

Remienky sú vyrobené z kože. pracky sú v striebornej farbe vhodné pre bežné typy anglických šporní cena je uvedená za 1 pár Materiál: koža..

Rýchly náhľad

Remienky do šporní Horze Exclusive

(0)
13,95€

Remienky sú vyrobené z kvalitnej kože. pracky sú v striebornej farbedvojté prešívanie vhodné pre bežné typy anglických šporní cena je uvedená za 1 pár Materiál: koža..

Rýchly náhľad

Remienky do šporní nylonové čierne

(0)
2,55€

Remienky do šporní Waldhausen sú vyrobené z pevného nylonového materiálu.   pracky v striebornej farbe  cena je za 1pár  vhodné na všetky typy anglických šporní  Materiál: 100% nylon ..

Rýchly náhľad

Šporne dámske Awa tupé

(0)
6,95€

Nerezové dámske šporne s nylonovými remienkami. Rôzne dĺžky...

Rýchly náhľad

Šporne dámske Feeling Polo Color

(0)
17,90€

Šporne dámske nerezové Feeling 20mm. patria medzi stredne dlhé, tupé zakončené guličkou vyrobené z nehrdzavejúcej ocele v ponuke viac farieb  ..

Rýchly náhľad

Šporne dámske potiahnuté PVC Awa

(0)
9,95€

Sada dlhých tupých dámskych šporní potiahnutých gumou, s remienkami, od firmy Waldhausen. Dámske šporne sú vyrobené z nerezovej zliatiny a sú potiahnuté gumou. guľato zakončené patria medzi jemnejšie šporne s dobrým dosahom odolné voči zhrdzaveniu gumený poťah funguje protišmykovo cena je uvedená za 1 pár súčasťou balenia je aj pár..

Rýchly náhľad

Šporne detské Daslo

(0)
9,00€

Detské krátke ostré šporne, od firmy Daslo. Šporne sú vyrobené zo zinkovej zliatiny. dĺžka 15 mm patria medzi ostrejšie šporne remienky sa zapínajú klasicky  detská veľkosť cena je uvedená za 1 pár dodávajú sa bez remienkov Materiál: zinková zliatina..

Rýchly náhľad

Šporne pánske Daslo 20mm

(0)
15,95€

Pánske krátke tupé šporne, od firmy Daslo. Šporne sú vyrobené zo zinkovej zliatiny. - dĺžka 20 mm - patria medzi jemné šporne - remienky sa zapínajú klasicky  - pánska veľkosť - cena je uvedená za 1 pár - dodávajú sa bez remienkov Materiál: zinková zliatina..

Rýchly náhľad

Šporne pánske s gumeným poťahom Awa.

(0)
10,95€

Kovové šporne s gumeným poťahom tupé.  patria medzi jemnejšie šporne dodávame s nylonovým remienkomrôzne dĺžky  ..

Rýchly náhľad

Šporne plastové tupé čierne 25mm

(0)
4,00€

Plastové šporne tupé o dlžke 2,5cm, ukončené guličkou.        ..

Rýchly náhľad

Šporne unisex Kentaur ostré 30mm

(0)
15,60€

Dlhé, ostré kovové šporne potiahnuté gumou. Šporne sú vyrobené z nerezovej zliatiny. - dĺžka 30mm - patria medzi ostré šporne - pre lepšiu stabilitu a ochranu topánky sú potiahnuté gumou - univerzálna veľkosť - cena je uvedená za 1 pár - dodávajú sa bez remienkov Materiál: nerezová zliatina        ..

Zobrazenie 1 až 11 z 11 (1 stránok)