Šporne

 

 

 

Mriežka:
Rýchly náhľad

Remienky do šporní Horze

(0)
7,95€

Remienky sú vyrobené z kože. pracky sú v striebornej farbe vhodné pre bežné typy anglických šporní cena je uvedená za 1 pár Materiál: koža..

Rýchly náhľad

Remienky do šporní Horze Exclusive

(0)
13,95€

Remienky sú vyrobené z kvalitnej kože. pracky sú v striebornej farbedvojté prešívanie vhodné pre bežné typy anglických šporní cena je uvedená za 1 pár Materiál: koža..

Rýchly náhľad

Remienky do šporní nylonové čierne

(0)
2,55€

Remienky do šporní Waldhausen sú vyrobené z pevného nylonového materiálu.   pracky v striebornej farbe  cena je za 1pár  vhodné na všetky typy anglických šporní  Materiál: 100% nylon ..

Rýchly náhľad

Šporne dámske Awa tupé

(0)
6,95€

Nerezové dámske šporne s nylonovými remienkami. Rôzne dĺžky...

Rýchly náhľad

Šporne dámske Feeling Polo tupé 30 mm

(0)
16,50€

Dámske dlhé šporne, od firmy Feeling. Šporne sú vyrobené z nerezovej ocele.patria medzi tupé šporneremienky sa zapínajú klasickycena je uvedená za 1 párdodávajú sa bez remienkov Materiál: nerezová oceľ  ..

Rýchly náhľad

Šporne dámske HKM ostré 30mm

(0)
18,68€

Dlhé, ostré kovové šporne vyrobené z nerezovej zliatiny.dĺžka 30mmpatria medzi ostré špornecena je uvedená za 1 párdodávajú sa s remienkami Materiál: nerezová zliatina        ..

Rýchly náhľad

Šporne dámske potiahnuté PVC Awa

(0)
9,95€

Sada dlhých tupých dámskych šporní potiahnutých gumou, s remienkami, od firmy Waldhausen. Dámske šporne sú vyrobené z nerezovej zliatiny a sú potiahnuté gumou. guľato zakončené patria medzi jemnejšie šporne s dobrým dosahom odolné voči zhrdzaveniu gumený poťah funguje protišmykovo cena je uvedená za 1 pár súčasťou balenia je aj pár..

Rýchly náhľad

Šporne detské Awa

(0)
8,95€

Detské krátke šporne, od firmy Waldhausen. Šporne sú vyrobené zo zinkovej zliatiny. dĺžka 15 mm patria medzi tupé šporne remienky sa zapínajú klasicky  detská veľkosť cena je uvedená za 1 pár dodávajú sa s remienkami..

Rýchly náhľad

Šporne Feeleng unisex

(0)
24,90€

Nerezové šporne s bočnými zubami...

Rýchly náhľad

Šporne pánske Akox tupé 35 mm

(0)
11,90€

Pánske dlhé, tupé kovové šporne, od firmy Akox. Šporne Akox sú vyrobené z kovovej zliatiny. - patria medzi jemnejšie šporne- súčasťou balenia je aj pár nylonových remienkov- remienky sa zapínajú klasicky- cena je uvedená za 1 pár..

Rýchly náhľad

Šporne pánske tupé RW

(0)
11,90€

Pánske šporne  tupé nerezové  25 mm s remienkami.  ..

Rýchly náhľad

Šporne plastové LED Reflektor na obuv

(0)
5,95€

Plastové svietiace šporne na topánky Waldhausen.s klipom na topánky s červeným LED osvetlením (stále a blikajúce svetlo) ste vždy v bezpečí - či už jazdíte, beháte, chodíte, ste na kolieskových korčuliach alebo na bicyklijednoducho pripevnite sponu k topánke stlačením tlačidla zapnete LED osvetlenie a ste pripravenícena za kus..

Rýchly náhľad

Šporne plastové tupé čierne 15mm

(0)
4,00€

Plastové šporne tupé o dlžke 1,5cm, ukončené guličkou. Bez remienkov.        ..

Rýchly náhľad

Šporne unisex Kentaur tupé 30mm

(0)
15,60€

Krátke, jemné kovové šporne potiahnuté gumou. Šporne sú vyrobené z nerezovej zliatiny. dĺžka 30mm ukončené guličkou patria medzi jemnejšie šporne pre lepšiu stabilitu a ochranu topánky sú potiahnuté gumou univerzálna veľkosť cena je uvedená za 1 pár dodávajú sa bez remienkov Materiál: nerezová zliatina..

Zobrazenie 1 až 14 z 14 (1 stránok)