detské

Mriežka:
Rýchly náhľad

Rajtky detské Basic Belmtex Grip HKM

(0)
37,95€

Detské jazdecké nohavice Basic Belmtex Grip sú vyrobené z príjemného bavlneného materiálu. majú strih, ktorý dobre sadne na postavu sú elastické, priedušné po celom sede sú spevnené materiálom Belmtex, ktorý umožní lepšiu priľnavosť v sedle  na prednej strane je jedno vrecko so zapínaním na zip pútko na opasok elastické ukončenie..

Rýchly náhľad

Rajtky detské Elt Funktion

(0)
30,95€

Detské jazdecké nohavice Funktion sú spevnené na kolenách syntetickou kožou a pohodlné na nosenie, od firmy ELT. Materiál: 95% bavlna, 5% spandex kolená: 60% nylon, 40% polyuretán..

Rýchly náhľad

Rajtky detské Fun Sport Silikon zimné

(0)
54,95€

Detské jazdecké nohavice ELT sú vyrobené z príjemného bavlneného materiálu   majú strih, ktorý dobre sadne na postavu  po celom sede so silikonovým gripom zateplené flísom na prednej strane je jedno vrecko so zapínaním na zips pútko na opasok  elastické ukončenietmavomodré Zloženie materiálu: 95% bavlna, 5% ..

Rýchly náhľad

Rajtky detské Lucky Dori Elt

(0)
49,95€

Detské jazdecké rajtky, super mäkké a pohodlné, s celoplošnou potlačou. jazdecké nohavice s celogripovým sedomvyrobené z ľahkej bavlnenej zmesiv páse nastaviteľné sťahovacou šnúrkous potlačou jednorožcous vreckami Materiál: 50% bavlna, 45% polyester, 5% elastan                ..

Rýchly náhľad

Rajtky detské s celokoženým sedom Penny Easy HKM

(0)
46,95€

Detské rajtky z pevného bavlneného materiálu, s celokoženým sedom od firmy HKM. Materiál: 95% bavlna, 5% elastan                  ..

Rýchly náhľad

Rajtky detské s celokoženým sedom ELT Fun Sport

(0)
44,95€

Detské jazdecké nohavice ELT sú vyrobené z príjemného bavlneného materiálu   majú strih, ktorý dobre sadne na postavu  po celom sede sú spevnené syntetickou kožou, ktorá sa dá prať   na prednej strane je jedno vrecko so zapínaním na zip  pútko na opasok  elastické ukončenie farba biela Zloženi..

Rýchly náhľad

Rajtky detské s celokoženým sedom Fun Sport

(0)
42,95€

Detské jazdecké nohavice ELT sú vyrobené z príjemného bavlneného materiálu   majú strih, ktorý dobre sadne na postavu  po celom sede sú spevnené syntetickou kožou, ktorá sa dá prať   na prednej strane je jedno vrecko so zapínaním na zip  pútko na opasok  elastické ukončenie Zloženie materiálu: 9..

Zobrazenie 1 až 7 z 7 (1 stránok)