Warning: unlink(/web/htdocs5/nynahrsk/home/www/storage/cache/cache.catalog.language.1643105668): No such file or directory in /web/htdocs5/nynahrsk/home/www/system/library/cache/file.php on line 68

Ohlávky a vodítka

Mriežka:
Rýchly náhľad

Nákrčník povrazový

(0)
8,40€

Nákrčák v niekoľkých farbách je vyrobený z pevného lana. Nosí sa okolo krku koňa. Používa sa pri jazde bez uzdy alebo ako dekorácia. Dĺžka Full - 175 cm, Cob - 155 cm,...

nie je na sklade
Rýchly náhľad

Ohlávka kombinovaná Kavalkade Cavo

(0)
39,95€

Elegantná, pevná ohlávka Cavo vyrobená kombináciou materiálov, od firmy Kavalkade. kožený nátylník, ktorý je mäkko polstrovaný v kombinácii s dvojfarebným lanom s pevným kovaním  a karabínou možnosť nastavenia veľkosti vrátane vodítka..

Rýchly náhľad

Ohlávka nylonová Fluo Norton

(0)
7,99€

Pevná, nylonová ohlávka v žiarivých neónových farbách, od značky Norton. - s polstrovaním neoprénom v oblasti nánosníka a nátylníka- s pevnými kovaniami a karabínami- veľkostne nastaviteľná..

Rýchly náhľad

Ohlávka nylonová Awa

(0)
4,95€

Ohlávka bez rušivých kovových praciek, od firmy Waldhausen...

Rýchly náhľad

Ohlávka nylonová Awa mini-shetty

(0)
6,95€

Mäkká polstrovaná ohlávka s rôznymi možnosťami nastavenia..

Rýchly náhľad

Ohlávka nylonová Bree Pony Horze

(0)
14,95€

Ohlávka Bree Pony s veselými obrázkami poníkov, od Horze polstrovaný nánosník a nátylník, čo poskytuje pohodlie pre koníka nastaviteľná matné strieborné kovanie remienky na upevnenie sedla a podbrušníka opláchnite vlažnou vodou, nesušiť v sušičke Materiál: 100% polyester  ..

Rýchly náhľad

Ohlávka nylonová Busse Fantasy

(0)
19,90€

Kvalitná zdvojená ohlávka Fantasy so striebornými farebnými prvkami, od firmy Busse. polstrovaný nánosník a nátylník kvalitné, pevné strieborné kovanie variabilnosť nastavenia veľkosti elegantný metalický dizajn  ..

Rýchly náhľad

Ohlávka nylonová Busse Fun

(0)
11,90€

Pevná nylonová ohlávka s farebnou potlačou veselých smajlíkov, od firmy Busse. nánosník a nátylník je mäkko polstrovaný s posúvnym nastavením kovanie v striebornej farbe    ..

Rýchly náhľad

Ohlávka nylonová Collection s vodítkom

(0)
21,95€

Luxusné ohlávky Collection  z pevného nylonu materiálu od výrobcu Brand of Q. Nová kolekcia 2020/2021 mäkko polstrovaná na nátylniku, nánosníku aj lícniciach nastaviteľná veľkosť masívne, pevné kovanie v nových farbách s rôznymi vzormi Materiál: polyester, polypropylén..

Rýchly náhľad

Ohlávka nylonová Ekkia žriebä

(0)
5,95€

Zdvojená nylonová ohlávka s krátkym vodítkom.pevnánastaviteľná..

Rýchly náhľad

Ohlávka nylonová Equithéme

(0)
12,90€

Ohlávka Equithéme je vyrobená z nylonového materiálu. - s farebným pásikmi- zapínanie na karabínu- kovania a pracky v striebornej farbe- veľkostne nastaviteľný, mäkko polstrovaný nánosník a nátylník Materiál: polypropylén..

Rýchly náhľad

Ohlávka nylonová Hamptons Horze

(0)
19,95€

Ohlávka Hamptons je vyrobená z pevného nylonového materiálu. mäkko polstrovaný nánosník a nátylník s nastaviteľným nánosníkom aj nátylníkom s pevným kovaním v zlatej farbe Materiál: 100% polyester..

Rýchly náhľad

Ohlávka nylonová HKM Stars

(0)
9,95€

Nylonová ohlávka HKM Stars je vyrobená z nylonového materiálu.   - v jednofarebnom prevedení - zapínanie na karabínu - kovania a pracky v striebornej farbe - veľkostne nastaviteľný nánosník a nátylník   Materiál: nylon  ..

Rýchly náhľad

Ohlávka nylonová Horze na žriebä

(0)
6,95€

Klasická nylonová ohlávka na žriebä, s nastaviteľnou veľkosťou. Nylonová ohlávka Horze je vyrobená z pevného nylonového materiálu. - má nastaviteľné zapínanie aj na nose - mosadzné kovanie - jedna veľkosť..

Rýchly náhľad

Ohlávka nylonová Kentaur s vodítkom

(0)
21,50€

Luxusná ohlávka s vodítkom NOVINKA z kolekcie Kentaur. vyrobená zo silného polyesterového popruhu s mäkkými hranami nánosník je zdobený vytkanou stuhou v oblasti nánosníka, lícnic a nátylníka je ohlávka podšitá umelým barančekom pre ešte väčšie pohodlie vášho koňa kvalitné zosilnené kovania nastaviteľný nánosník obojs..

Zobrazenie 1 až 15 z 48 (4 stránok)