Bandáže a chrániče

Mriežka:
Rýchly náhľad

Bandáže flísové CSO

(0)
22,95€

Flísové bandáže CSO sú vyrobené s použitím kvalitného materiálu. -  s jednoduchým zapínaním na suchý zips- šírka bandáži je cca 11 cm, dĺžka 3 m- sada obsahuje 4 kusy                                   ..

Rýchly náhľad

Bandáže flísové Innovation HKM

(0)
16,95€

Sada 4ks pracovných bandáží, z kvalitného flísového materiálu dĺžka 3mzapínanie na mikrosuchý zips, ktorý je menej citlivý na nečistoty ako bežný suchý zipsmožno prať v práčke na 30 stupňov a sušiť v sušičkedodávané vo vrecku na zipsMateriál: 100% polyester                   ..

Rýchly náhľad

Bandáže flísové Innovation HKM Pony/Shetty

(0)
9,95€

Sada 4ks pracovných bandáží, z kvalitného flísového materiáludĺžka 1 mzapínanie na mikrosuchý zips, ktorý je menej citlivý na nečistoty ako bežný suchý zipsmožno prať v práčke na 30 stupňov a sušiť v sušičkedodávané vo vrecku na zipsMateriál: 100% polyester                   ..

Rýchly náhľad

Bandáže flísové JumpTec

(0)
15,95€

Polo bandáže  JumpTec sú vyrobené z kvalitného fleecového materiálu  veľmi dobre priľnú na konskú nohu zdobené nápisom JumpTec v kontrastrnej farbe upínajú sa jednoducho s pomocou širokého suchého zipsu  vhodné na pracovné použitie bez podložiek ako stajňové na zateplenie nôh po práci s podložkami sada obsahuje 4ks ..

Rýchly náhľad

Bandáže flísové Star

(0)
16,50€

Flísové pólobandáže od výrobcu Waldhausen vyrobené s použitím flísového materiálu.  veľmi dobre priľnú na konskú nohu upínajú sa jednoducho s pomocou širokého suchého zipsu sada obsahuje 4 ks prať na 40°C   Šírka: 11 cm, dĺžka: cca 240 cm  Materiál: 100% polyester        ..

Rýchly náhľad

Bandáže pracovné elastické Daslo

(0)
18,00€

Pracovné bandáže Daslo sú vyrobené z kvalitného elastického materiálu.  - zapínajú sa s pomocou suchého zipsu  - sada obsahuje 4ks bandáží                                        ..

Rýchly náhľad

Bandáže stajňové Equithéme

(0)
24,90€

Sada 4ks vlnených stajňových bandáži , od firmy Equithéme.Dĺžka 4m.                                  ..

Rýchly náhľad

Chránič na spenky neoprénový čierny

(0)
9,95€

Pásik na ochranu speniek vyrobený z dvojitého neoprénu, od renomovaného výrobcu Kentaur.  Veľkosť je nastaviteľná, upínanie na suchý zips. Cena je uvedená za 1 pár.  ..

Rýchly náhľad

Chránič pätiek

(0)
12,00€

Výborná pomôcka na ochranu pätiek pred zášlapom.  Chránič je anatomický, dokonale sa prispôsobí kopytu, jednoducho sa nasadzuje. Je vhodný pre všetky disciplíny, pri ktorých je potrebné ochrániť pätku kopyta....

Rýchly náhľad

Chránič chvosta KavalPren

(0)
19,90€

Chránič koreňa chvosta KavalPren s tromi suchými zipsami.Chráni koreň chvosta pred odieraním počas prepravy. Protišmykový vďaka tesným suchým zipsom. Jedna veľkosť pre všetkých. Materiál: neoprén..

Rýchly náhľad

Gamaše zadné s neoprénom Norton PVC

(0)
13,80€

Zadné chrániče Kentaur sú vyrobené z mäkkého neoprénu v kombinácii s gumeným výliskom.                                        ..

Rýchly náhľad

Gamaše drezúrne Norto Pro predné

(0)
34,90€

Predné drezúrne chrániče NORTON Pro sú vyrobené z pevného termoplastického polyuretánu. sú mäkko polstrované anatomický tvarované tlmia nárazy a chránia nohy koňa pred poranením veľkosť Full    ..

Rýchly náhľad

Gamaše drezúrne predné neoprénové Kentaur Scarlett čierne

(0)
56,00€

Zadné drezúrne gamaše Scarlett sú vyrobené z kvalitného dvojvrstvového neoprénu s hrúbkou 8mm, ktorý je veľmi priedušný. Vo vnútri sú mäkko polstrované umelou kožušinou. Veľkosť je univerzálna. Na objednávku...

predobjednávka
Rýchly náhľad

Gamaše drezúrne zadné neoprénové Kentaur Scarlett čierne

(0)
64,80€

Drezúrne gamaše Scarlett sú vyrobené z kvalitného dvojvrstvového neoprénu s hrúbkou 8mm, ktorý je veľmi priedušný. Vo vnútri sú mäkko polstrované umelou kožušinou. Veľkosť je univerzálna. Na objednávku..

Rýchly náhľad

Gamaše predné a zadné QHP Luxury

(0)
44,95€

Sada  predných a zadných  gamaší s neoprénom vo vnútri, so zapínaním na suchý zips, od renomovaného výrobcu QHP. - sú vyrobené z pevného pvc materiálu s lesklými pruhmi - majú moderný, športový dizajn - tvarované, pohodlne sadnú na konskú nohu - jednoduchá manipulácia - zapínanie na 2 obojstranné suché zipsy kombin..

Zobrazenie 1 až 15 z 53 (4 stránok)