Sedlá

Mriežka:
Rýchly náhľad

Placka na poníka kompletná AWA Kids čierna 15"

(0)
99,95€

Ideálna štartovacia sada pre najmenších jazdcov a ich poníky. Placka na poníka je vyrobená z odolného syntetického materiálu, ktorý sa ľahko čistí a ošetruje.   výborne sadne na rôzne typy poníkov  je bezpečná a pohodlná pre najmenších jazdcov  má mäkko prešívané posedlie  na kohútiku je úchyt na držanie  k..

nie je na sklade
Rýchly náhľad

Poťah na posedlie Horze Harleigh

(0)
69,95€

Poťah na posedlie aglického sedla vyrobený z pravej jahňacej kožušiny, pre optimálne pohodlie jazdca! Jednoduché zapínanie vďaka gumičkám a nastaviteľnej dotykovej pásky.  V zime hreje a v lete chladí. Hodí sa na anglické sedlá vo veľkostiach: 16 "(42 cm) - 18" (46 cm)...

Rýchly náhľad

Sedlo detské Waldhausen

(0)
159,95€

Ľahké sedlo pre malých jazdcov. mäkké polstrovaniepredný a zadný vyšší okraj pre dobré prispôsobeniepogumovaný remienok na držaniešírka komory je premenlivá nastaviteľnou sedlovou podložkounastaviteľné pásky na suchý zips na prednej stranenylonové popruhy na podbrušníkvrátane strmeňových remeňov, podbrušníka a strmeňovDĺžka podbrušníka: p..

Rýchly náhľad

Sedlo detské Wintec

(0)
249,95€

Syntetické sedlo Wintec je pohodlné, ľahké a vhodné na akéhokoľvek koňa, alebo poníka. držadlo na bezpečné a pohodlné jazdenie jednoduchá údržba poskytuje podporu pre mladého jazdca zaisťuje správne jazdecké návyky od prvého dňa jazdenia vhodné do 7.rokovVeľkosť: 13"/33cm..

Rýchly náhľad

Sedlo všestranné WintecLite

(0)
799,95€

Sedlo WintecLite je vhodné pre všetky jazdecké disciplíny, ako aj pre rekreačné jazdenie. je vyrobené z hi-tech materiálu, ktorý je odolný proti poveternostným vplyvom nenáročná údržba –v prípade zašpinenia stačí sedlo umyť mydlom a vodou, alebo použiť čistič na syntetické sedlá Wintec poskytuje komfort pri jazdení má nízku hm..

Rýchly náhľad

Sedlo všestranné Comfort Waldhausen

(0)
559,95€

Všestranné sedlo Comfort Waldhausen z masívnej kože. Vysoko kvalitné sedlo s vynikajúcim pomerom cena a kvalita. ·        s vymeniteľnou komorou·        kolenné opierky sú z mäkkej, priľnavej kože na suchý zips·        sedlové bočnice ..

Rýchly náhľad

Sedlo všestranné Comfort Waldhausen, pony

(0)
539,95€

Všestranné sedlo Comfort Waldhausen z masívnej kože. Vysoko kvalitné sedlo s vynikajúcim pomerom cena a kvalita. ·        s vymeniteľnou komorou·        kolenné opierky sú z mäkkej, priľnavej kože·        sedlové bočnice sú z trvanlive..

Rýchly náhľad

Sedlo všestranné kožené Star Haflinger čierne 18"

(0)
239,95€

Robustné sedlo za výhodnú cenu, prispôsobené na široký chrbát koní plemena Hafling, má kožené kolenné vypchávky, pevné bočnice a kovový krúžok na upevnenie podchvostníka.    ..

Rýchly náhľad

Sedlo všestranné Star 17,5"

(0)
239,95€

Pohodlné, veľmi ľahké sedlo pre jazdca a koňa so širšou komorou. výborné pre začiatočníkovplastová kostra neoprén a syntetická koža pohodlné posedlie s dobrou priľnavosťou kolenné opierky na suchý zips nízke nároky na údržbušírka komory 33cm Veľkosť posedlia:17,5" /44cm..

Rýchly náhľad

Sedlo všestranné syntetické WintecLite Delux

(0)
945,95€

Sedlo WintecLite Delux  je vhodné pre všetky jazdecké disciplíny, ako aj pre rekreačné jazdenie. je vyrobené z hi-tech materiálu, ktorý je odolný proti poveternostným vplyvom nenáročná údržba –v prípade zašpinenia stačí sedlo umyť mydlom a vodou, alebo použiť čistič na syntetické sedlá Wintec priľnavý semišový povrch poskyt..

Rýchly náhľad

Sedlo všestranné Waldhausen 17,5"

(0)
329,95€

Všestranné sedlo Waldhausen je vyrobené zo syntetických materiálov. Výborný pomer ceny a kvality! veľmi pekné a kvalitné prevedenie syntetického sedlo sedlo je veľmi ľahké a nenáročné na údržbu mäkké a pohodlné na jazdenie s možnosťou výmeny komory odnímateľné kolenné opierky väčšej veľkosti na suchý zips veľkosť posedlia 17,5"..

Rýchly náhľad

Sedlo westernové kožené Awa Arizona 13"

(0)
279,95€

Westernové sedlo Arozona je vyrobené z kvalitnej pevnej kože. má posedlie potiahnuté brúsenou kožou pre stabilný sed spodná časť sedla je mäkko polstrovaná  je zdobené kotrastným prešívaním dodávame ako komplet aj s podbrušníkom tmavohnedá farba veľkosť 13"/33cm sedlo dodávame do 7 dní  ..

Rýchly náhľad

Výplň do sedla EASY CHANGE RISER SYSTEM

(0)
89,95€

EASY-CHANGE ™RISER SYSTEM umožňuje lepšie dopasovanie sedlových vankúšov pomocou podložiek, ktoré sa vkladajú do pripravených vreciek v hornej časti sedlového vankúša. Podložky sa vkladajú do troch sektorov: predná časť, stredná a zadná časť. Týmto možno sedlo lepšie prispôsobiť tvaru konského chrbta. BALÍK  EASY-CHANGE ™RISER SYSTEM obsahu..

Zobrazenie 1 až 13 z 13 (1 stránok)