Warning: unlink(/web/htdocs5/nynahrsk/home/www/storage/cache/cache.catalog.language.1643100779): No such file or directory in /web/htdocs5/nynahrsk/home/www/system/library/cache/file.php on line 68
Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /web/htdocs5/nynahrsk/home/www/system/library/so_social/src/service/Google_Utils.php on line 58

Jazdec

Mriežka:
Rýchly náhľad

Minichapsy kožené Exclusiv

(0)
44,95€

Jazdecké kožené minichapsy Daslo, so zapínaním na bočný zips, od firmy Tattini.                                        ..

Rýchly náhľad

Prilba jazdecká Uvex Exxential

(0)
99,95€

Jazdecká prilba Uvex Exxential je vyrobená z kvalitného, extrémne odolného polykarbonátu..  vďaka špeciálnym uzatvárateľným mriežkam Vám poskytne dostatočné vetranie v lete a zároveň príjemné nosenie aj v zimných mesiacoch  odolná voči vetru a vode  ide o športový model, ktorý má ideálny pomer kvality a ceny  vyznaču..

Rýchly náhľad

Bičík drezúrny Awa Classic čierny

(0)
8,95€

Drezúrny bičík od firmy Waldhausen. je vyrobený z kvalitného materiálu má kovanie v striebornej farbe rúčka je potiahnutá kožou..

Rýchly náhľad

Bičík drezúrny Awa Silvershine

(0)
13,95€

Drezúrny nylonový bičík so švihlom a pletenou rúčkou, s dĺžkou 110cm. je vyrobený z pevného laminátu potiahnutého nylonom má švihlo je prepletaný nylonom, v kombinácii so šnúrkou v striebornej farbe pružný..

Rýchly náhľad

Bičík drezúrny Basic so švihlom čierny

(0)
4,45€

Drezúrny bičík Waldhausen Basic predstavuje rozumnú kvalitu za prijateľnú cenu. s drezúrnym švihlom na konci bičíka telo z laminátového materiálu, potiahnutý nylonom rúčka je zo syntetického materiálu dobrá pružnosť                        ..

nie je na sklade
Rýchly náhľad

Bičík drezúrny Noblesse 110cm

(0)
15,95€

Prvotriedny drezúrny bič Noblesse od firmy Waldhausen spĺňa vaše najvyššie nároky.  je pružný, potiahnutý nylonom s hladkou rukoväťou z pravej kože ukončený švihlom hliníkovými koncovkami v striebornej alebo zlatej farbe..

Rýchly náhľad

Bičík drezúrny so švihlom Anti-slip

(0)
7,95€

Drezúrny bičík Waldhausen Anti-Slip je vybavený praktickou protišmykovou rúčkou. je vyrobený z laminátového materiálu, potiahnutého nylonom rukoväť je potiahnutá špeciálnym materiálom pretkaným gumou pre optimálnu priľnavosť ukončený drezúrnym švihlom                 ..

Rýchly náhľad

Bičík drezúrny so švihlom Awa

(0)
8,95€

Drezúrny bičík od  výrobcu Waldhausen, je vyrobený z kvalitného a pevného materiálu.  s vinylom potiahnutý laminát má kombinovanú rúčku z protišmykového materiálu   je pružný ukončený kovaním v striebornej farbe             ..

Rýchly náhľad

Bičík drezúrny so švihlom Awa

(0)
9,95€

Elegantný drezúrny bičík Awa je vyrobený z pevného laminátu. je pružný rúčka je obalená lakovanou kožou  ukončený strieborným kovaním farba čierna ..

Rýchly náhľad

Bičík drezúrny so švihlom Fleck

(0)
23,90€

Drezúrny bičík Fleck je vyrobený z kvalitných materiálov.s drezúrnym švihlom na konci bičíkarúčka je z mäkkej gumy, ktorá je protišmyková a veľmi príjemná na uchopenietelo bičíka je z kvalitného laminátového materiálu potiahnutého nylonomveľmi pružný a zároveň odolnýfarba čierno striebornádĺžka 110 cm..

Rýchly náhľad

Bičík drezúrny so švihlom Ultra Light Carbon 110cm

(0)
19,95€

Drezúrny bičík Ultra Light Carbon so švihlom a protišmykovou rúčkou zo syntetickej kože, od firmy Waldhausen vysoko kvalitný a extrémne ľahký bič je vyrobený z karbónového materiálu zaujme extrémne nízkou hmotnosťou (cca 39 g) rúčka je protišmyková, obalená syntetickou kožou je ukončená kovaním v striebornej farbe   ..

Rýchly náhľad

Bičík drezúrny so švihlom Waldhausen

(0)
13,95€

Klasický drezúrny bič od firmy Waldhausen. elegantný vzhľad s hladkou rukoväťou z umelej kože s hliníkovými koncovkami                      ..

Rýchly náhľad

Bičík drezúrny Waldhausen 110 cm

(0)
15,95€

Drezúrny bičík Waldhausen je vyrobený z kvalitných materiálov. je ľahký  s drezúrnym švihlom na konci bičíka rúčka je z mäkkej gumy, ktorá je protišmyková a veľmi príjemná na uchopenie telo bičíka je z kvalitného laminátového materiálu potiahnutého nylonom v modernom čierno striebornom vzhľade veľmi pružný a zároveň odolný bičík..

Rýchly náhľad

Bičík skokový Awa s plácačkou antislip

(0)
9,95€

Skokový bičík od firmy Kentaur je vyrobený z pevného a pružného materiálu.  je potiahnutý nylonom v jednofarebnom prevede plácačka je kožená a tvarovaná  rúčka je protišmyková, obalená syntetickým materiálom popretkávaným gumou čierna farba Dĺžka 65 cm ..

Rýchly náhľad

Bičík skokový Kentaur

(0)
6,20€

Jazdecký bičík je vyrobený z pevného laminátu, potiahnutého nylonom. má gumenú rúčku a pútko kožená plácačka Dĺžka 65cm.                  ..

Zobrazenie 1 až 15 z 296 (20 stránok)